Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6ev utan egyedül maradtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

6ev utan egyedül maradtam, elhagyott a barátnőm, megcsalt, ráadásul most együtt van azzal akivel megcsalt, nem tudom túl tenni magam rajta mit tegyek?

Figyelt kérdés

En azt hittem jol megvagyunk ,de jött egy másik meló 6honappal ezelőtt ami sok időmet elvette igy kicsivel kevesebb figyelem jutott rá,igazabol magam sem tudom pontosan hol rontottam el. Amíg en meloban voltam ő lakásban ahol laktunk az egyik barátnője tesojaval aki ráadásul családos ember megcsalt,heteken keresztül. Rájöttem ,próbáltam megbocsátani ,de ő túl kevés időt adott ennek és úgy éreztem nem is akarja ő ezt mar ,pár nap elteltével ő véglegesen lemondott rólam, és rögtön amint lehetett visszament az emberekhez,pedig azelőtt meg 2nappal velem volt együtt,-le is feküdtünk ami csodálatos volt mert úgy éreztem tényleg szeret és őszintén megbánta amit tett,úgy hittem ebből meg lehet valami. De most végleg elköltözött ,a nagyszüleinél lakik mert közel van igy az emberkehez -gondolom a

zért mert tényleg pár házra lakik onnét az ember- pár napja teljesen külön vagyunk és en bele örülök a magányba,rettenetesen hiányzik ,ha meghallok róluk valamit ,úgy érzem meghalok, meg mindig nagyon szeretem,tudom tovább kene lépnem,de nem megy csak ezen pörgök ,hol jobban hol rosszabul vagyok,a rokonaival jóban vagyok főleg a volt anyósomal, nagyon sokat segít ,de nem érzem ezt sem helyesnek de ha belegondolok abba ,hogy meg kell szakitanom veluk minden kapcsolatot az is nagyon faj,hisz ennyi év utan megszerettem oket,az exem szokott néha írni -hívni hogy- hogy vagyok és akkor sokszor sír is ,és ez valamiert néha reménnyel telit,de tudom csak becsapom magam. Teljesen úgy érzem hogy vége az eletemnek.


2015. nov. 29. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon sajnállak. Sajnos én is ismerem azt, amin most mész keresztül. Hagyd, hogy fájjon, fájja ki magát, ne akard elnyomni, most ennek van itt az ideje.


Kitartást haver!

2015. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra,hogy megcsalt,nincs mentség.Hagyd a fenébe.Megcsalt,ennyit ér a csaj,legalább mostmár tudod,és nem egy ilyennel vagy együtt.
2015. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úúúú barátom, részvétem.

Egyébként én férfinek tartom magam, kiállnék bárkiért és nem vagyok áskálódó, de a megcsalás az egyetlen amit olyan aljas dolognak tartok, hogy azt senki nem érdemli meg büntetlenül. Én elmondanám a férfi családjának akivel megcsalt az exed, hogy legalább egy kis része hátha neki is kiszakad a szívéből és az életéből. Számomra ez egy gyilkosságnál is nagyobb pofátlanság és nagyobb bűn, bár arra még szavakat sem tudnék mondani, de ott a bosszúm nem az lenne, hogy akkor én is ölök, mert a büntetését a bírák is keményen kiszabnák.

2015. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schamuelson ***** válasza:
100%

Nos, kedves seshoumaru, az első lépéseket már megtetted. Hiszen magad is tisztában vagy vele: ez a hajó elment. Az én receptem a kalapkúra, mint nátha ellen. Kell hozzá egy nyúlszőr kalap, meg egy üveg erős ital. Addig inni, míg nyúlnak nem látod azt a kalapot. Aztán sírd ki magadat, ahol senki sem lát! Ha érzel már valami kis megkönnyebbülést, menj ki a szabadba, tartsd az arcod akár az esőbe, akár a napfénybe! Ha lélekben is felállsz, legurulnak a hátadról azok a kövek. Légy türelemmel! Az idő begyógyítja ezeket a sebeket majd. Az egyik előző nagyon szépen mondta, engedd, hadd fájjon! Tudd, minden egyes túlélt nappal jobb lesz!

Közhelyesen hangzik? Akkor nézz rá a veled szembejövő emberekre. Tízből nyolc már szenvedett el valami hasonló nagy veszteséget. Túlélték, te is képes vagy erre. Nehogy már te kevesebb legyél bárkinél!

2015. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb gyógyír az idő. Az alkoholizmust nem ajanlom, attól csak még rosszabb lesz. Úgy olvastam es tapasztaltam is amúgy, hogy egy szakítás felér körülbelül azzal, mintha meghalt volna valakink. Ahhoz, hogy feldolgozzuk a problémát, végig kell mennunk minden szakaszon.

A felejtést megkönnyíti, ha találunk egy jó hobbit, amiben elmerülhetünk, lefoglaljuk vele a gondolatainkat. :)

2015. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Túl fogod tenni magad rajta!

Mát 2 gyerekkel 15 év után hagynak el,mégis talpra áll! Neked is menni fog idővel.

2015. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most probald megnezni a dolgokat a baratnod szemszogebol..

Lehet mar elotte elhanyagoltad..

Lehet nem tettel meg mindent a szerelmetek erdekeben..

Lehet volt amikor onző voltal es ez a leg rombolobb a kapcsolatban..

Sajnalom haver, persze mindenkinek vannak hibai es nem ok arra hogy megcsaljon de ha eleg eros lett volna a szerelmetek es mindent megtettel volna erte nem jartal volna igy.

Enis hibaztam. Tudod 1 kapcsolatban vagy mindent megteszel a masikert es elonybe helyezed őt vagy elobb- utobb vege. Szemelyes tapasztalat.

2016. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!