Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a szerelmem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a szerelmem. Meddig fog fájni?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam, teljesen üresnek. Nincsenek céljaim, terveim. Sokáig ennyire szar érzés lesz még??
2016. jún. 18. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sok dolog függvénye.

Az első lánnyal, aki kidobott, 2 hónapig jártam, de fél évig szenvedtem utána.

második lánnyal másfél évig jártam és két évig voltam tőle szétesve.

Azóta viszont érdekes módon egyetlen napot sem.

Volt egy 3 éves kapcsolatom, aminek a szakításakor csak egy éjszakán keresztül játszanom kellett a számítógépen és annyi elég volt feszültséglevezetésnek.

Azon a hétvégén már egy idegen lányt dugtam.


Azóta egyetlen szakítást sem éreztem meg, sőt volt több is, amit egyszerűen elfelejtettem. Teljesen véletlenül jutott eszembe kettő is a múltkor.

Valószínűleg egyfajta kérget eresztettem.

Ha neked ez a kéreg nincs meg, akkor isten tudja meddig szenvedsz majd...

2016. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem nemrég szakított a barátom. Tudom mit élsz át. Én megpróbálom elfoglalni magam. nyáron teljesen el leszek foglalva, szóval nem lesz időm a szakításon gondolkodni. Szerintem keress valamilyen hobbit, sportolj. próbálj meg többször kimozdulni. :)
2016. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem 4 honapja hagyott el a volegenyem. Pedig imadtam szerettem. Neki az ot ev nem jelentett semmit latszolag. Fontosabb volt neki az hogy mas nokkel lefekudjon. :) en sem vagyok tul rajta, haragszok is de szeretem is. Probalok masokkal beszelni. Na meg az ido..fel a fejjel. Lesz ez jobb, en is erre varok! :)
2016. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ameddig nem iszod le magad úgy komolyabban!


Aztán szépen rájössz majd ,hogy felesleges emiatt aggódni ,mert 1év múlva lehet ugyanez megtörténik csak másik ember hagy el! És akkor már emlékezni sem fogsz a mostanira!


Majd egyszer megismerkedsz egy olyan emberrel (lehet 10év múlva) aki már melletted marad!

2016. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kb másfél hónapja szakítottam barátnőmmel, eleinte furcsa mód jól éreztem magam, mintha megkönnyebbültem volna, pedig szerettem mindennél jobban , viszont kb egy hete magam alatt vagyok rendesen és nagyon rossz érzés.

Azóta felöntöttem a garatra a haverokkal kétszer is hátha jobban leszek tőle, de csak másnapos lettem ,boldogabb nem.

Nem tudom meddig fog tartani, most csak próbálok a sportba menekülni, hátha az segít.

2016. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!