Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, te mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, te mit tennél a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Az én problémám az hogy szakítottam a barátnőmmel, ez nem is lenne Már akkora baj. Azt beszéltük meg hogy legjobb barátok maradunk, de én mondtam neki hogy az nem fog menni.. Szerintem ez így nem működik, de mindegy. Aztán vége lett a sulinak, nyár van, ő így írogat, most volt felvételi én végig segítettem neki, mondjuk úgy hogy nélkülem fel se vették volna, baromi sok melóm van ebben az egészben hogy neki sikerült. Semmit se kértem érte, igazából köszönetet se kaptam. Most vagyok azon a szinten hogy ő már jól érzi magát, megy több társaságba, nagyon jól érzi magát. Engem zavar hogy írok neki messengeren látom hogy nyomkodja a telefonját és 1 óra múlva válaszol, ha válaszol...... Azt érzem hogy leszar, sajnos egy helyre megyünk tovább tanulni. Szerintetek írjam le neki hogy szakítsuk meg a kapcsolatot? Igazából a kapcsolatunk alatt folyamatosan kihasznált, ez is volt az egyik ok arra hogy vége.. Szerintetek? Mi lenne a jó döntés?

2016. júl. 4. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kár ezen kattogni. Ha fel sem vették volna, benn sem fog maradni egyedül, mert a neheze még csak ezután jön.

Döntöttél, nélküle akarsz lenni, akkor ragaszkodj ehhez és ne keresd a társaságát sem neten sem élőben.

Foglalkozz magaddal, hobbiddal, barátaiddal, nyári munka vagy amihez kedved van.

2016. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ilyenkor bárminemű kapcsolattartás is hülyeség.

Nem barátnak ismerted meg,nem lehet igazán az.

A barátaidról nem tudod,hogy milyenek aktus közben.

2016. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
írtam neki messengeren, 6 perce. most lépett be, már ki is lépett, természetesen az üzenetem meg se nyitotta. fúúúúú, na jó! Köszi srácok! Leírom neki..
2016. júl. 4. 21:21
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Beletettél sok munkát, energiát, de az rajtad múlik, hogy mennyit teszel bele még, úgy, hogy nem kapsz cserébe semmit. Sajnos a csaj kihasznált, eddig voltál jó neki.
2016. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Valamit nem írtam le, másodszorra jöttem vele össze. Tavaly is a nyáron mentünk szét, és a suliban jött utánam idén. Remélem jövőre tényleg lekattan. Én teljes feledést akarok.
2016. júl. 4. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:

"Leírom neki.."


az ellenkezőjét tanácsolom.


azt tapasztaltam, amíg még tisztázni akarom a dolgokat, addig a másik biztonságban érzi magát. úgy gondolja, még mindig bármit megtehet. talán ezért nem ír ő sem.


aztán jün a csend, mikor már nem írsz. lehet, hogy bepróbálkozik hiúságból. mert mi az, hogy már nem mész utána. de eddigre, ha tényleg meghoztad a döntést, már csak fenn kell tartanod, amit eddig. semmi telefon, semmi üzenet, semmi találkozás.


és akkor még lehet, jön egy kis bosszú. fenyegetőzés, sértegetés, mocskolódás.


aztán csend. új élet.


és mikor megismerkedsz valakivel, akivel jó, már nem érted, miért csináltad. mert tényleg időpocsélkolás volt. csak nehéz ebből kilépni, tudom.


én most ebben vagyok. sajnálom azt az energiát utólag, amit abba tettem bele, hogy megértsük egymást. végig őszinte voltam vele, de egyedül a távolság hatotta meg.

2016. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bennem elég kettős érzés "tombol", az a baj.

Kicsit úgy érzem hogy vagy leírom neki hogy húzz a vérbe, vagy úgy koptatom le hogy nem leszek "bőszavú", válaszolok de csak ilyen pár szavas válaszokkal.

Még mérlegelek, de az utolsó hozzászólónak köszönöm, baromi jót írt! :)

2016. júl. 4. 21:43
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én nem reagálnék most egy ideig, ha keres.

Ha meg nem keres, akkor is hagyd egy ideig. Általában egy ilyen esetben agyalnak a nők, hogy vajon most mi van, de általában 3 napon belül reagálnak....ez tapasztalat.

2016. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mért zavar téged hogy felvették?

Mért zavar hogy társaságba jár?

Mért zavar hogy jól érzi magát?

Mi a szarnak írsz neki?

Légy férfi és felejtsd már el végre...

2016. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!