Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mit tennétek a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tennétek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Röviden: szakítottam 3hónap után,összejöttünk újra,távkapcsolat,rájöttem hogy ő kell nekekm szeretem.a szakitás azértvolt mert úgy éreztem nem szeretem. a lényeg újra össszejöttünk,de meglátttam róla elég sok beszélgetést a régi exeivel,akik amint szabad lett ráhajtottak,meg szexkapcsolat oldalakról,és így úgy amúgy undorító beszélgetéseket látttam amit élvezett exem,találkozni akart velük megint,kocsiban dugni emit elvileg nem is élvez annyira,bár a fasziknak írta hogy jó volt velük.egyszerre több pasival is gondolta már hogy kipróbálja még nem tett olyat,1hétig voltunk külön,azalatt beszélgettünk aztmondta rátalált nagy ő-re ,akivel csak csók volt más nem,de ő az álma vele a csók is eszéletlen stb stb és írta barátnőinek hogy így úgy akar vele dugni.mindezt láttam.jelenleg ott voltunk hogy megpróbáljuk újra boldog voltam,de jöttek ezek a szép beszélgetések amiket megtudtam hogy eléggé r*banc...rákérdeztem mindenre 10szer mondtam hogy mindent tudok és csak hazudott...csak hazudot...majd végén is összevissza elismerte néha nemismerte el... a baj hogy szeretem és aztéreztem ő is engem mert sokat tett értem.szerintetek meglehet ezt még beszélni?


hagynátok a francba undorító amit tett nem,?

de nem tudom mit tegyek jó lenne vele de gusztustalan miket akart csinálni vagy csinált is esetleg.de nagyon szeretem.


ő 21/l

én 24/f



2014. aug. 7. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad. Hazudott neked a szemedbe, majd idővel elfelejted. Ne kezdj újra vele, nem lesz jó vége.
2014. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia bár 15/L vagyok de ha akarod megfogadod a tanácsom ha nem akkor nem :) szóval szerintem inkább hagyjad mert értem hogy szereted meg nehéz lenne elfelejteni viszont ha ezt megtette akkor lehet hogy ha újrakezditek akkor egy 2-3 hónapig fullosan melletted lesz,de megint megfogja szerintem tenni :( lehet h unta veled a szexet (már bocsi hogy ezt írom) de ha így van akkor újra megfogja unni és megint elmegy mást keresgélni :( lényeg a lényeg szerintem felejts inkább akármennyire is nehéz és keress egy hűséges nőt :) sok sikert
2014. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más a fantázia és a barátnők előtt a nagyzolás, lehet ő csak irta és csak hülyeségekből, hogy vagánynak tünjön, vagy felfokozottabb szexuális vágyai vannak, de csak ha azon a szinten jött létre, hogy irogatott akkor az nem akkora baj. Ha szereted beszéld ezt meg vele, és az meg megérthető hogyha a legintimebb dolgára rájöttél azt nem tudja az ember csak ugy beismerni, mert lehet ebben a dolgában nincs is igazság, csak egy álomvilág és nincs is mit bevallania. Lehet, hogy egy olyan pasira van szüksége, akivel nagyon jó a szex és ki tudná elégiteni, inkább erre a vonalra álljál rá, és ne szembesitsed az intim dolgaival és utána figyeld meg, hogy alakul a kapcsolatotok. 21L
2014. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!