Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom, hogy kezeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy kezeljem a dolgokat . Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

amit tudni kell, hogy 2 napja szakított velem a barátom 9 hónap után ... a szakítás oka nagyon leegyszerüsítve az volt, hogy nem látott velem közös jövőt ...nem érezte azt a plusszot..nem tudott elképzelni engem mint a feleségét ... Elég hirtelen jött ez az egész nem tudom, hogy mi válthatta most ezt ki belőle, mert minta kapcsolatunk volt ...és ezt ő is beismeri ..csak hiányzott neki az az érzés amitől azt gondolja az ember , hogy na ő az igazi ...

Én nagyon szerelmes voltam belé ...talán ő volt az akivel tűzőn vízen át képes lettem volna bárhová menni ...és most egyszercsak a semmiből vége lett mindennek .


Mi tévő legyek, várjak amég észhez tér ? Probáljak tovább lépni minnél gyorsabban ? Egyáltalán ha észhez tér ,akkor is bennem ott lesz végig , hogy nem velem akarja leélni az életét és akkor mi értelme együtt lennünk ? Egyáltalán érdemes ilyenen gondolkodni ? Az érzések időközben változhatnak ? Mármint lehetséges , hogy egyszer majd úgy fog rám gondolni mint az egyetlen igazira ?



2016. júl. 4. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Együtt érzek. :(


23/F

2016. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te látsz esélyt, hogy észhez térjen és újra összejöjjetek ?:/
2016. júl. 4. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, azt engedni kell. Ha ő nem érzi veled azt amit keres egy társban, akkor azt kierőszakolni nem lehet ... abból normális kapcsolat nem lesz. Minél előbb lépj tovább, hogy megtaláld azt, akivel mindez kölcsönösen megvan. Egyébként is egy 9 hónapos kapcsolat kutya-füle ...
2016. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod, ez eleg fura...ugyanis az elet nagyon furcsa dolgokat tud produkalni :) Nekem is volt ilyen kapcsolatom, h a srac egyszeruen kozolte, h bar minden szep es jo, de nem erzi azt a plusszt, amivel egy eletete le tudna velem elni. Akkor total padlon voltam, m magamban kerestem a hibat. De muszaj votl tovabb lepni. Es tovabb is leptem. Mindez 11 evvel ezelott volt. Azota mindkettonknek csaladja van. Kb 6 honappal ezelott felvette velem a kapcsolatot. Eloszor csak ugy tunt, h erdekli, mi lett velem. Aztan atkuldott egy 10 evvel ezelotti kozos fotot...Engem mar nem tulsagosan erdekel a srac, de az a gyanum, h valofelben van es most ugye probalkozik megint...

Ezzel csak azt akarom mondani, h lehet, h meggondolja magat, de az is lehet, h nem. Mindenesetre Te semmikeppen ne varja ra, m csak a sajat idodet rabolod es elveszed a lehetoseget magadtol, h megismerj vki mast, aki tenyleg veled akarja leelni az eletet. Lepj tovabb es ne torodj ezzel a mostanival.

2016. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltess, és ne várj. Fölösleges.

Azért hagyott el, mert nem szeret, és korrekt tőle,hogy megmonda legalább. Ne húzd az időt, hogy hátha visszajön, mert ha megis teszi, az megszokásból lesz, ha igazán szeretne nem hagyott volna el, hidd el. Adj esélyt magadnak,hogy megtaláld azt,aki valójában szeret és veled kézpzeli el a jövőjét.

2016. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!