Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4hònapig voltunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fzsuzsanna kérdése:

4hònapig voltunk együtt a barátommal, már az elején fura volt h nem beszélünk csak 2-3naponta és találkozunk. De gondoltam még korai aggòdni.3hònap után felhoztam a témát, azzal jött h már gyereket akarok?

Figyelt kérdés
? Csak hát a kettő között is van más is. èn vártam sokat vagy ő nagyon èretlen mèg? Mert szerintem 29èvesen már nem a buli, haverok volnának a legfontosabbak
2016. júl. 6. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen témát hoztál fel?

Kicsit szétszórtan fogalmazol, hallod.

Ha gyereket akarsz, az 3 hónap után, főleg, hogy heti 2-3 alkalommal találkoztok és beszélgettek, szerintem is nagyon korai.

2016. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy kérdező?
2016. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Èn 30
2016. júl. 7. 11:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam gyereket!csak normàlis hozzààllàst,mert csomòszor vissza se ìrt nekem vagy pl ha nem tudott jönni,nem mindig szòlt.ès ugye azt mondta h sok a munka,de másra azèrt jutott idő.ezèrt k3rdeztem rà nàla,h mièrt van ez,ès akkor jött azzal,hogy már családot akarok?csak hàt szerintem egy kapcsolatban is vannak dolgok,amiket nem csinàlok,ha szeretem a màsikat
2016. júl. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!