Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért leszek szomorú ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek szomorú ha a szakításra gondolok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a barátom nem szerelmes belém, és hogy nem is volt az.... Én jól érzem magam vele és ragaszkodok hozzá, de egyedül kevés vagyok ehhez.

Próbáltam elképzelni hogy milyen lesz egy másik sráccal randizni, de ilyenkor a sírás kerülget. Az én barátom nem egy tipikus szépfiú (mások szemében) de én szeretem, egy nagydarab mackó. Olyan nehéz elképzelni hogy mást fogok ölelgetni nem őt, és más fog megcsókolni, nem pedig ő.

Pár hónapja vagyunk csak együtt, de valamiért így is nehéz :( Normálisak ezek az érzések?


2015. okt. 23. 18:44
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Persze, h normális, de sok nő azért képes megkülönböztetni a biztonságérzetet a szerelemtől.

26/F

2015. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linó03 ***** válasza:
Persze, hogy normálisak, ha szereted.
2015. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádom hallani, mikor így meg úgy ragaszkodnak nők a barátjukhoz, mikor az nem is szereti őket, velem meg azért szakított a volt bnőm, mert túlságosan elkapattam, és mikor kiderült, hogy mégse tehet meg mindent, akkor úgy döntött, hogy jobb neki egyedül is..
2015. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy mit érez, mit akar, és dönts.
2015. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!