Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első szerelem. Az érzés sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Az érzés sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés

2 éve már hogy szét mentünk a párommal akivel 3 évig egyutt voltunk

Ő volt nekem az első nagy szerelem az a tipikus mindent elsöprő

Imádtunk egyutt lenni,éjszakákat at tudtunk beszelgetni a semmiről ,álom kapcsolat volt ,a jövőnket terveztük

Majd mint minden más ez is véget ért

Úgymond "meguntuk egymást "

Nekem lett más akivel azthittem boldog vagyok aztán szakítottunk

Majd neki is lett más

Rengetegszer gondoltam ra ,nemrég beszeltunk felkeresett,felidéztuk a régi emlékeket

Elmondta hogy van valakije,hogy végre talált valakit aki annyira szeret mint anno engem

Nekem azóta voltak kapcsolataim.Egyiket sem éreztem teljesnek,mindig Ő hiányzott

Ugy érzem az az érzés mar nem tér vissza soha

Vajon lesz valaki akivel meg leszek annyira teljes es boldog ?



2016. júl. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz! Lehet sok ido,de lesz.Engedd el!
2016. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam is úgy volt , hogy az első és igazi szerelmemmel miután szétmentünk pár hónapig csak rá tudtam gondolni , aztán jött egy másik srác és amikor annak is vége volt utána megint előjött az első és az igazi szerelmem utáni vágyakozásaim. De azóta tudom , hogy úgyse fogunk újra összejönni és ezt elfogadtam , ma már csak néha gondolok rá.
2016. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is szoktam az elso nagy szerelemre gondolni, pedig 15 eve volt mar. Merits erot belole, elmulni sorm fog.
2016. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lesz!


HA ő lett volna az igazi, nem szakítotok, ha mégis ő az igazi, még összesodor az élet.


De van valami olyasmi mondás, hogy nem lehet tiéd a jövő ajándéka, amíg a múlt szemetét szorongatod a kezedben. Amíg belepörgeted magad, hogy neked ő kell, addig egy csomó potenciális igazit elszalasztasz. Gondolj arra, hogy a szakítás bizony nem volt véletlen...

2016. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!