Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Haza áruló vagyok amiért...

Haza áruló vagyok amiért eljöttem Magyarországról és soha többé nem akarok vissza menni?

Figyelt kérdés
Magyarországon születtem éltem 31 évet magasról teszek rá,hogy mi folyik ott. 31 évem alatt meggyűlöltem az országomat annyira,hogy letagadom,hogy ott születtem,de azt soha nem fogom letagadni,hogy melyik nyelv az anyanyelvem. Sok minden befolyásolta a döntésemet,hogy elhagyom az országot. Nem becsültek meg annak ellenére,hogy vért izzadtam orvosként senki nem becsült meg és a keresetem semmit nem ért a Németországival szemben. Kérlek bocsássatok meg,hogy cserben hagytalak titeket ! Viszont akinek van esze az elmegy Magyarországról.

2016. febr. 13. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ettől nem. Viszont attól, hogy szidod az országot, eléggé ellenszenves alakká válsz. Ha már úgyís elmentél és nem érdekel Magyarország, akkor minek kell itt a gyakorin kifejtened, hogy te utálod? Mit foglalkozol ezzel? Miért nem tudsz nyugodtan meglenni a külföldi paradicsomodban?
2016. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
fáj kimondani ,de lelki ismeret furdalás,hogy ide jutott Magyarország ahol tömegével mennek el emberek. Voltál már Németországban dolgozni ? Megkeresi az ember jóval a többszörösét.
2016. febr. 13. 22:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a magyar nyelvet sem tudom sűrűn gyakorolni habár az országot letagadom a nyelvemet soha nem fogom !!!
2016. febr. 13. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Kamu. Az nem lehet, hogy valaki orvos legyen és ne tudjon helyesen írni magyarul. Ez egy koszos cigó, aki pénzt kap a mocskolódásért...
2016. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

"Haza áruló vagyok amiért eljöttem Magyarországról és soha többé nem akarok vissza menni?"

Nem, bár szegény családodat sajnálom, hogy nem látogatod meg őket. Meg turistaként is szép Magyarország. De hát mindegy, te tudod...


A szöveged többi része viszont nem más, mint amit a szép magyar szóalkotó logika szerint picsulásnak nevezhető. Közismertebb nevén hiszti.

2016. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok.


Vagy ha nem picsulsz, akkor trollkodsz, amire a stílus alapján elég nagy esély van...

2016. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincsen családom szüleim már sajnos nem élnek. Az meg már az önök döntése,hogy ki mit hisz el !
2016. febr. 13. 22:14
 8/14 A kérdező kommentje:
Talán jobb is ,hogy eljöttem Budapestről ennyi bunkó cigányozó ember csak ott lehet Magyarországon.
2016. febr. 13. 22:23
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ugyanez jutott eszembe, amit feljebb már leírtak... Ha elmentél, hát elmentél, mindenki oda megy ahol jobban érzi magát, ez egy természetes folyamat, nincs ezzel semmi baj. Én sem élek már Mo.-n, Angliába költöztem. Ettől még nem érzem magam hazaárulónak, hiszen mivel is árultam volna el a hazámat? Ha majd jobb megélhetést, élhetőbb életet fog tudni nyújtani nekem, akkor lehet hogy visszamegyek, mert valóban gyönyörű ország, jó klímával, buja növényzettel, rengeteg szép emlékkel.


Viszont az tényleg csak hiszti volt, amit levágtál, és ha már nem érdekel a hazád, akkor meg minek pocskondiázod? Maradj szépen csendben, ott ahol vagy, és élvezd az életed. Az tényleg cigány szokás, hogy ha valahonnan eljönnek, akkor mindjárt szidni kell mint a bokrot, mindegy hogy milyen volt ott. Egy olyan orvos, akit Németországban is alkalmaznak orvosként, az tuti van annyira intelligens, hogy ilyet nem csinál.

2016. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért érdekel eleve egy értelmiségit a gyk-n más véleménye ? Koppansz ha azt tippeled mindenben jobb lesz . Ott is egy gazdasági vendégmunkás migráns leszel , a helyzet nagyon feszült jelenleg . Esetleg ha a pénz vonz Ausztriát ajánlom ott 13. - 14- havi fizu is jár . Megtapasztalod hogy mindenhol az megy ami nálunk és nincsenek ízek sajátosságok . Járhatsz szerencsével is , te dolgod mit teszel és érzel .
2016. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!