Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogynlehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogynlehet feldolgozni a szakítást? Mennyi idő után és mitől lesz jobb?

Figyelt kérdés

Nincs életkedvem. Szánalmasnak érzem magam. Megcsalt, hazudott, nem is érdekli mennyire megbántott és megalázott pedig én nagyon szerettem. Azóta is kapcsolatban van, pedig engem mindenféle tervekkel hitegetett. Mik a tapasztalataitok? Mitől es mikor lesz jobb? Nem tudok, enni, aludni.

Értelmes válaszokat kérnék. Köszönöm.


2016. júl. 20. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*Hogy lehet?
2016. júl. 20. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet egy kőnnyen.

Próbálj társasági életet élni, menj kirándulni, túrázni, ismerkedj meg más emberekkel.

2016. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt 5 év után és most teljesen a padlón vagyok. Egyelőre a kinti lét (nem a 4 fal között) meg a lelkem kiöntése kicsit segített, de még csak 3 napja szakítottunk és még hetekig nem lesz az igazi szerintem. Inkább ne akarj tőle már semmit, ezekután nehéz lenne megbízni benne, főleg ha most kapcsolatban hiteget téged.
2016. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!