Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik újrakezdték a kapcsolatuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik újrakezdték a kapcsolatukat, de a végén ismét szakítással zárult, ott ki volt a második lezárásnál a szakítás kezdeményezője, az előzőleg elhagyott fél vagy aki szakított?

Figyelt kérdés
Légyszi minden tapasztalatot osszatok meg! :)

2016. júl. 21. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon sok volt a szakítás, az első évben a barátom vagy 5x akart elhagyni, de nem engedtem el. Mindig azt mondta, hogy szeret, de nem tudott úgy viselkedni velem, ahogy az egy komoly kapcsolatban elvárható lett volna és amikor kiakadtam rajta, mindig kidobott. Persze aztán visszajött, ígérgetett de semmit nem változott. Továbbra is folyamatosan veszekedtünk, de ő már nem szakítgatott. Ha rosszul éreztem magam és mérges voltam rá, akkor hanyagolt addig amíg egyedül túltettem magam rajta.

Végül én szakítottam vele mert már nem bírtam tovább a viselkedését.

2016. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két felmelegített kapcsolatom volt, az elsőnél az exem csak úgy kidobott egy hülye indokkal, vagyis hogy engem ő nem is érdekel, csak az anyagiak. 9 hónapig voltunk együtt, soha még moziba se vitt el, mert szerinte drága, ráadásul egyszer 3 napig a kolimban lakott és én fizettem utána. Később vallotta be, hogy öngyilkosságon gondolkodott, és azt hitte, ha szakít velem, kevésbé fog fájni. Még aznap visszakozott. Másodszorra dühében szakított velem egy veszekedés után, persze másnap megint visszakozott, de közöltem vele, hogy velem nem szórakozik, ha vége akkor vége.

A második kapcsolatomban az "exem" (akkor még nem voltunk együtt hivatalosan) csak úgy eltűnt egyetlen szó nélkül. Évekkel később megjelent és végül összejöttünk, aztán rájöttem, hogy hazudozik, és kivágtam, mint macskát...

Tanulság: ha valaki igazán akar, foggal-körömmel kitart melletted, nem dob el. Ha megtette, nem érdemes vele tovább foglalkozni.

2016. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!