Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog ez még tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog ez még tartani?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt ismertem meg egy fiút,akivel kapcsolat alakult ki. Se veled se nélküled kapcsolat volt hol rövidebb hol hosszabb szünetekkel.(több hónap ) Ez idő alatt mindig kerestük egymást. Hol Ő Engem hol Én Őt . De most úgy nézz ki végleges a szakítás. 2 hónapja már semmilyen szinten nem tartjuk a kapcsolatot.

Azt hittem a dühöm és a haragom elég lesz ahhoz,hogy végleg elfelejtsem és megutáljam egy életre...de rájöttem, hogy nem elég. Fáj amit tett,fáj,hogy nem kellek Neki. Nem keresem Őt és nem is fogom,hagyom,hogy élje az életét ezt Neki is megmondtam ,de Ugyan úgy szeretem . Hiányzik, rá gondolok folyton hiába próbálom terelni a gondolataim (munka,szabadidő, beszélgetések ). Mások előtt keménynek mutatom magam és úgy teszek mintha mi sem történt volna,de legbelül ordítok,darabokra vagyok törve. Szenvedek. ÉN sírok ott ahol senki sem lát nem Ő! Úgy viselkedik Mintha nem is ismernénk egymást... Él és boldog.



2016. júl. 22. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát randizz, ismkerkedj. Ne vedd fel ha hív. Fogd fel, hogy nem működött, keress olyat akivel boldog vagy.
2016. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!