Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tartjátok az exetekkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok az exetekkel a kapcsolatot? Nekem annyira nehéz vele beszélni, hogy neki minden milyen jó. Nem értem miért ír folyton és neki miért ilyen könnyű. Nyár elején szakítottunk. Két évig voltunk együtt. L22

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sok exemmel jóba vagyok, néhányukkal hetente többször is beszélünk, összefutunk, ha szinglik mindig drukkolok nekik, hogy találjanak hozzájuk illő lányt...stb. De ehhez idő kell. Ha nyár elején szakítottatok, akkor nagyon korai az egész. Ezt így nyugodtan el is mondhatod neki, és hogy majd te jelentkezel, ha akarsz vele beszélni, már ha akarsz majd a későbbiekben. Ő pedig vagy már a kapcsolatotok alatt túlvolt a kapcsolatotokon érzelmileg, vagy csak azt mondja, hogy minden jó. Ellenben, mivel ez neked rossz, neki meg kell értenie, és békén kell hagynia. Lehet, hogy neked nem is megy, hogy tartsd a kapcsolatot exszel, nem kötelező dolog, és nem is mindig egészséges. Erőltetni tényleg felesleges.
2016. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tartjuk, rendszeresen beszélünk, találkozunk, közösen ünneplünk családi eseményeket.
2016. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam, de nem működött, értelmét sem látom, ha nem volt rám kíváncsi, akkor ezután se legyen. Én a helyedben megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2016. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!