Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért annak jó aki aljas és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annak jó aki aljas és elárulja a saját családját?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt és amikor kiderült elhagyott van egy 4 év alatti kisfiunk. Ő most boldoga ...val. Mi érte voltunk Ő elárulta ezt. Most Ő boldog én belepusztulok, a gyerek kiakad. Hol ilyenkor a jó Isten? A szívem szakad, lassan egy éve.

2016. júl. 25. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ne sajnáld . Jobb hogy most derül ki . Hidd el egyszer fordulni fog a kocka. De addig kitartást. Már csak a kisgyerek miatt is . Nem jó Ha igy latja az anyukáját. Lesz meg jobb is :)
2016. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
1 éve történt. Lépjél túl rajta, és kezdj el élni te is. Menj fodrászhoz, vegyél csinos ruhát, és menj szórakozz egy kicsit. Keress egy férfit aki szeret és viszont tudod szeretni. Ne emészd magad a volt férjed miatt. ÉLJ TE IS!
2016. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert ő leszar titeket, de ti még vele foglalkoztok. A jó Isten akkor tud valami jót is adni, ha kikerülsz végre a hatása alól. A fiadnak ez még rosszabb, hiszen az apjáról van szó. De te sokat segíthetsz neki és persze magadnak is azzal, ha elkezdesz mással, elsősorban saját magatokkal foglalkozni.
2016. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapesetben nem foglalkoztat már de most újra nagyon fáj. Nem tudom a gyereknek azt mondani őszintén hogy legyen jó és tisztességes mert azt érzem hogy nem szabad annak lenni.A jó elnyeri méltó büntetését. Aki átgázol bárkin az boldog az érvényesül.
2016. júl. 25. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem fordulj pszichológushoz, mert ilyen hozzáállással a gyereket teszed tönkre.


Attól, hogy az exférjed nem tisztességesen viselkedett, mem mindenki ilyen, és ha most jól is van, ez még változhat. Ennyire általánosítani nem szabad, föként nem egy szülönek a gyerekkel szemben.


Ne az istenre hivatkozz, hanem magad tedd rendbe a sorsodat. Ne a múlton rágódj, hanem alakítsd ki a saját életdet.

2016. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg ilyen eset van, az, hogy hogyan küzdesz meg vele, és a kisfiad kiegyensúlyozott, boldog embernek fog-e felnőni, csak rajtad múlik. Megértem, hogy fáj, de tényleg egy hulladék embernek akarod alárendelni az életed? Mert amíg vele foglalkozol, a történtek miatt kínlódsz, addig ő határozza meg az életedet, és sajnos, a kisfiadét is.

Basszus, kapd össze magad, mi nők erősek vagyunk, mert muszáj, hogy azok legyünk. Tervezd meg és rendezd be az életed nélküle, ezerszer többet érsz nála! Foglalkozz a kisfiaddal, menjetek kirándulni, strandra stb, tanulj valamit esténként, ha már lefektetted, szakmát vagy nyelvet, mindegy, csak vond el a figyelmed az exedről, amíg túl nem lépsz rajta.

A sors sok mindent elrendez, neked ezzel nem kell foglalkoznod, magatokkal törődj - hidd el, annak lesz eredménye.

2016. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a váláson túl vagytok már? Egyébként meg ennyire tényleg csak általánosságokat lehet mondani, hisz te éltél a kapcsolatotokban, és amit te magad sem tudsz, azt más honnan tudja?

Egyébként meg ja, a sors néha nem úgy működik, ahogy azt az ember saját igazságérzete elvárná...

2016. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem volt veled boldog, miért kényszerítenéd, hogy olyan életet éljen, amilyent nem akar? A gyereket kell gondozza. Talált egy másik nőt, akivel talán jobban kiegészítik egymást. Ilyen miatt nem érdemes sírni, nem neked teremtették ezt a férfit.
2016. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egy házasság nem olyan hogy találtam egy jobbat, ja biztos jobb mert nincs felelősség lehet mulatni stb ...
2016. júl. 25. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Fogalmad sincs, hogy neki jó-e. Pl ha kívülről nézed, akkor az én exem is vígan éli a kis életét, de közös ismerőstől tudom, hogy 1000x megbánta és képtelen igazán továbblépni.


Túlzottan belementél ebbe a spirálba. Le kell szarnod, hogy mit csinál az exed és mit nem. Ismerkedj másokkal. Nem szégyen a neten ismerkedni sem, én is szoktam és teljesen normális emberekkel lehet találkozni, ha nem írsz vissza minden marhának. Randizz párszor, kicsit kezdj el élni. Nem kell azonnal nagy szerelmet találni, de fontos, hogy ne otthon ülve nézd fb-on, hogy mit csinál az exed. Vedd fel a kapcsolatot barátnőkkel, találkozzatok, hívj át az oviból játszani szimpi gyerekeket az anyukájukkal. Egyértelműen szükséged lenne több felnőtt társaságra, mert folyamatosan egyedül egy 4 évessel nem könnyű.

2016. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!