Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Nem bírom nélküle.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom nélküle.

Figyelt kérdés

Tegnap előtt szakított velem a barátom, 2 év után.

Nem bírom,egész nap csak sírok,minden nap egyre rosszabb nélküle. Mit tegyek? Már semmi sem segít :((



2016. júl. 26. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni, ez fájni fog még sokáig :( Tudom, én is így jártam, nekem fél év volt, mire elkezdtem kijönni ebből. Próbálj programokat kitalálni a barátaiddal és várj türelemmel, hogy lassan enyhüljön az érzés. Igyekezd elkerülni, hogy valami az eszedbe juttassa, mert attól csak hosszabb lesz egy a gyász. Mást nem nagyon tudsz tenni, elcsépelt, de igaz az a mondás, hogy az idő tudja csak a sebeket begyógyítani.
2016. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Egy idő után jobb lesz. Van, aki így fogja fel, mint te, hogy sír, és marcangolja magát. Más meg fülig érő szájjal veti bele magát az életbe. Ha olyan hülye, hogy lelépett a jóból, akkor egye meg, amit főzött, a fene sem fog sírni utána, van még sok más férfi. Hát ebbe a második kategóriába nehéz bekerülni, de valahogy be kellene jutnod. Ez csak rajtad múlik.
2016. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon megértelek, én is ezen megyek most keresztül. Nálam már eltelt lassan 2 hónap, viszont mi barátok maradtunk, és akárhányszor találkozunk, utána mindig olyan, mintha újból szakítottunk volna. Én is úgy éreztem (vagy inkább érzem) semmi nem segít, viszont az elmúlt két hónap alatt muszáj volt keresnem nekem is valamit, ami leköt.

A legjobb tipp, amit senki nem mondott, nekem mégis segített: csinálj olyan dolgot, aminek közvetlen eredménye van. Például süss egy tortát, menj el futni és másnap érezd az izomlázat, kezdj el egy blogot stb. Az ilyen dolgoktól úgy érzem, tudok magamnak teremteni egy saját közeget, egyensúlyt. És ha úgy is kelek fel reggel, hogy nem bírok felállni belül, akkor ha elmegyek futni arra a helyre, akkor meggyőződöm róla, hogy van olyan dolog, ami még az enyém, csak az enyém, és nem veszítettem el.

Erősebb vagy mint gondolnád, és nyugodtan írj, majd sírunk együtt ;)

2016. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!