Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudtál szakitani azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtál szakitani azzal az emberrel akit mindennel jobban szerettél?

Figyelt kérdés

Baratom elso szerelmem akiert mindent megadnek(sajnos) . Viszont o nem szeret engem ugy mint erdemelnem. Sokszor vesztunk mar ossze, igazabol aki tudja a sztorinkat mind hulyenek nez hogy miert allok vele meg egyaltalan szoba.

Legutobbi osszeveszesunk ota nem merem kimondani neki hogy szeretem, es felek attol hogy akar o is kimondja mert veszekedesnel a fejemhez vagta hogy mikor mondta akkor ugy erezte de folyton valtozik ez nala.

Szoval hogy tudnek vele minden kapcsolatot megszakitani? Nehezen birom kizarni az eletembol es surgos tanacs kellene :( koszonom a valaszokat elore is


2016. júl. 27. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy hogyan??
2016. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

választhattam, hogy sz@r életem és gyomorfekélyem lesz az idegességtől és megdöglök, vagy kivágom mint macskát...ni.


utóbbi mellett döntöttem. Jó döntés volt.

2016. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

* telefonszámát letiltani, saját számomat megváltoztatni, össze közösségi felületről letiltani és kitörölni


ennyi a nyitja.

2016. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy veszekedés után elszívtam a cigimet és mondtam neki, hogy részemről ennyi volt, segítsek pakolni vagy csinálja egyedül? Nagyjából ennyi.
2016. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt egyszerű menet, de mérlegelnem kellett, mennyit vesz el belőlem, mennyit ad a kapcsolathoz, mik a problémák, lehet-e rajtuk változtatni, tesz-e érte bármit stb. Sokszor átbeszéltük, mi a baj, de nem történt változás, sőt, úgyhogy egy idő után mérlegeltem, le tudok-e élni így x évet, ill. le akarok-e, hisz a kettő nem ugyanaz.


Egyszóval alaposan átgondoltam a kapcsolatot, és miután nem találtam érvet a maradás mellett (azon kívül, hogy szerelmes voltam, de azt nem tartom elfogadható indoknak), léptem, tekintve, hogy csak tönkretett az egész. Szerintem az ember tudja az eszét használni akkor is, amikor szerelmes, én így tettem, és hiába fájt nagyon, azóta sem bántam meg. Pláne, hogy a drága még évekig zaklatott a szakítás után, teljesen leleplezve azt az oldalát, amit addig nem akartam észrevenni.

2016. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, úgy, hogy elérte hogy már fa**om kilegyen vele.
2016. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez neked igazából tök mindegy. Neked addig kell eljutni, hogy azt érezd, boldogabb életre csak nélküle van lehetőséged. Amíg nem jutsz el eddig, addig mindegy ki mit mond, nem fogod otthagyni. Az pedig, hogy ki mikor jut el eddig, egyéni. Van akinek elég hozzá pár kisebb dolog, más meg még akkor se jut el eddig, ha többször agybafőbe verte a kedves.
2016. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!