Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adjak még esélyt barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még esélyt barátnőmnek ezek után?

Figyelt kérdés

Először is a sztori.

Minden tökéletes volt amíg el nem ment két barátnőjével a Balaton Soundra. Mikor visszajött rohadt fura volt és nem éreztem, hogy szeretne már a megállóban sem mikor kimentem elé. Aztán megint elkezdett bulizni egy héten keresztül folyamatosan...abbahagyta a sportot és a lovával sem törödött. Én aztmondtam szünet és mire az egyik buliból visszaért volna reggel elköltöztem tölük így váltunk el. Most úgy áll a dolog ,hogy pár szót beszéltünk csak naponta...de nagyon szarul viseli beszélek az anyjával azóta nem bulizik és sokat sír.

Tegnap viszont bal lábbal keltem fel és kiakadva kihúztam belőle mindent! Azt ,hogy Soundon ekizett egyszer....az ott megismert sráctársaságból smárolt az egyik sráccal,(sosem voltam féltékeny típus ezért nemérdekelt ez a társaság akiket megismert), és ugyanezzel a társasággal moziba is elment már akkor mikor Soundról visszajött(erről tudtam), de a legnagyobb pofáraesés (amit sejtettem is), hogy megelőző este mikor másnap reggel leléptem mielött hazaért volna, nem a legjobb barátjánál aludt(ismerm a srácot és tényleg barátok), hanem ennél a smárolós srácnál a buli után mert átment velük bulizni. Állitolag nem feküdtek le meg el is hiszem neki meg az anyja is mondta, hogy akkor az látszana rajta és rá is kérdeztem tegnap ,hogy akkor mivolt...de sírva esküdözött ,hogy semmi!

Nos hát ez a szitu...szombaton találkozok vele mit monndjak szerintetek neki?

Hatalmas lélektani fölényben vagyok és kétségbeesve sem vagyok mert akármikor találok mást, de mi a véleményetek erről?

Leszedettem vele az össze face es képet. És megmondtam neki ,hogy csak akkor merjen írni és csak akkor találkozunk ha letiltja mindenhonnan ezeket a férgeket...és erröl szépen meg is győződök.

Nos hát akkor jöjjön a véleményetek :D

Előre is kösszi :D



2016. júl. 27. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nálam szakítás lenne. Pont nem érdekelne, hogy nem feküdtek le, csókolóztak, ezután elment vele moziba, meg még nála is aludt? Kit érdekel, hogy nem feküdt le vele, nehogy már a barátnőm másik csávó ágyában aludjon. 23/F
2016. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Ezenkívül boldog vagy vele? Jó a szex? Ha igen, akkor felejtsd el ezeket és élvezzétek az életet. Ezek anyira gyerekes dolgok.
2016. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Én 21 éves lány vagyok, és 2 éve élek boldog kapcsolatban a barátommal. Mióta vele vagyok ( ő az első barátom amúgy is), annyira nem érdekel a többi hím, hogy hihetetlen, abszolút nem érdekelnek. És szerintem ez így normális. Azt szeretem, ha megnéznek az utcán, vagy a barátom haverjai, és dícsérgetnek hogy milyen csinos vagyok meg ilyenek, de kerülök minden olyan szituációt ami arra adhatna jelzést, hogy bárki is kavarhatna velem. Egyszerűen rosszul is vagyok ha közeledik valaki, és azonnal elkezdek nagyon távolságtartó lenni ha valaki közeledik.

Úgyhogy..... szerintem erre a pia az nem kifogás.... abszolút nem!!Én még nagyon nagyon spicces állapotomban is csak a barátomra tudok gondolni, más tényleg teljesen hidegen hagy.

Mondjuk úgy másabb a sztorik hha a srác kapta el hirtelen, és a csaj nem kapcsolt..... de ez ritka szerintem, főleg ha tudták is róla hogy van kapcsolata.

Dönts ahogy jónak érzed. Én biztosan szakítanék. Majd tanul belőle, aztán mással nem tesz ilyeneket. Hülye kis liba.

2016. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
A magam részéről ezek után nem nagyon bíznék benne, én inkább szakítanék, még akkor is, ha utána örökre egyedül maradnék. Gondolj bele a fordítottjába, ha te csinálnál ilyeneket, neked mennyien adnának újabb esélyt? Már maga az is gáz, hogy a másik sráccal smárolt, nála aludt, ha valaki kapcsolatban van, és állítólag szereti a másik embert, akkor ilyeneket ne csináljon. A másik dolog meg az, hogy ha megtörtént, akkor ne sunyítson, hanem álljon eléd. Tőlünk a nők elvárják a bátorságot, gerincességet, akkor ők is legyenek már ilyenek, és vállalják a tetteikért a következményeket.
2016. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Ismét egy példa rá, hogy egy fesztivál mit hoz ki egy arra hajlamos nőből...
2016. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen szakítanék, de emellett még lelkileg is a földbe döngölném...
2016. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

"nem a legjobb barátjánál aludt(ismerm a srácot és tényleg barátok)"


Nálam még ez sem férne bele ... férfi-nő barátság nincs, mi az, hogy egy másik palinál alszik, amikor kapcsolatban van.

Gondolom egyértelmű, hogy a többiről akkor mi a véleményem ...

2016. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
3-as, több ilyen lányra lenne szüksége az emberiségnek, le a kalappal!
2016. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
93%

Végleges törlés. Még csak most indul a fesztiválszezon, mit fog csinálni a Szigeten, EFOTT-on, SZIN-en?


26/F

2016. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Azért vicces, hogy megint megjelent valami lepontozós barom, és teljesen értelmes, normális válaszokat értékelt le. Gondolom, akkor azt kellett volna írnunk, hogy dehogy szakíts vele, inkább hagyd, hogy élje ki magát másokkal is, meg veled is legyen, nehogy lelki sérülést okozz szegénynek. :) Csak hogy a mi kis lepontozós idiótánk is örüljön valaminek.
2016. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!