Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen utolsó ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen utolsó ajándékot adhatnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Még együtt vagyunk, de sajnos hamarosan szakítani fogunk. A barátnőmnek a családja miatt el kell költöznie, a távkapcsolatot pedig elvből elutasítom. Szeretném neki megköszönni valami kis csekélységgel, hogy sokáig az életem része volt, hogy rengeteget tanulhattam tőle, hogy mindig velem volt jóban-rosszban...

16 éves a leányzó, én 18 vagyok.

Szerintetek mivel tehetném könnyebbé, ugyanakkor emlékezetesebbé a nagy búcsút?


2016. jún. 29. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Hidd el, ezzel csak megnehezíted.
2016. jún. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs semmi szükség...
2016. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell az ajándék. Nem lehet az érzelmeket eltárgyiasítani.
2016. jún. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nagyon szeretnem, akkor nem biztos h ragaszkodnek az elveimhez ennyire h a tav miatt szakitsak
2016. jún. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezüst ékszer.. Gyűrű..
2016. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne rúgj bele még egyet szerencsétlenbe... Ne tedd drámaivá, az csak sokkal jobban fáj, hidd el. Ha meg sem akarod próbálni a távkapcsolatot, akkor meg pláne.
2016. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4:

Valahol igazad van, de én pl voltam ilyen helyzetben, szintén elutasítottam elvből a távkapcsit, aztán mégis úgy hozta a sors... 3x ugrottunk neki a dolognak, nem ment. Azt az utolsó találkozást + ami utána jött, pedig senkinek nem kívánom.

Nem lennék a kérdező helyében... :S

2016. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szép gesztus

és egy apró ékszer vennék neki

egy medál vagy füli ...

2016. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, ilyen helyzetben nem akarnék kapni semmit. Gondolom van rólad/tőled valami emléke, nekem nem hiányozna még egy ilyen utolsó "pofon", még egy tárgy, ami folyton a páromra emlékeztet. Ilyen helyzetben ugyan emlékezni akarok rá, de nem akarok folyton rá gondolni, inkább megpróbálnék túljutni a dolgon, márpedig marha nehéz nem gondolni valakire, aki ad egy gyűrűt pl, hogy hordjam.. Azért meg kár megvenni, hogy egy ékszeresdoboz mélyén henteregjen életem végéig.
2016. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne adj ajándékot az csak több szenvedést okozna. Elég fájdalom lesz neki az hogy egyszercsak vége. Boldogan el voltatok, szerettétek egymást de holnaptól már nem vagytok egy pár. Hidd el tudom milyen. Próbáljátok vidáman, békésen eltölteni a megmaradt napokat szakítás előtt. De ajándékot tényleg ne adj
2016. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!