Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert hianyzik az exem mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hianyzik az exem mikor par hete van masom aki a "tenyeren hordoz" az exem pedig csak kihasznalt es nem torodott velem? Olyan fura szenvedes volt megis őt akarom vissza pedig az uj sraccal ezerszer jobb.

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek szívatod a másikat, aki a tenyerén hordoz?
2016. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szivatom mert szeretem csak szerelmes nem vagyok.
2016. júl. 28. 07:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas...
2016. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szóval szívatod. Hagyd el, és menj pitizni a másikhoz, aki kihasznált.
2016. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg megérdemelted, hogy jól pofára estél, mert a jelek szerint te is úgy bánsz a mostani pasiddal, ahogy az exed bánt veled. Inkább ezen gondolkozz el, és mondd el a mostaninak, hogy mi a pálya, és lépj ki a kapcsolatból, mielőtt több sebet ejtesz.
2016. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beteg allat :)
2016. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
63%

Nem zártad le a régit. És úgy mentél egy újba. Most legalább magadon is tapasztalod, miért van az az örök érvényű tanács, hogy amíg a régit nem zárjuk le, addig az újba ne menjünk bele.


Sok esetben az ember mindig kattog a témán, hogy mi lett volna ha... mert valahol hiba került a nagy tervbe és minden elromlott. Esz minket a rákfene, hogy miért nem voltam jó? Hol hibáztam? És amíg ezzen kattogsz, és az exre gondolsz, addig a jövőt magadtól veszed el.


Nem állsz még készen az újra, szóval ezt meg kéne beszélni a pároddal. Hiába hordozz a tenyerén, a lelked beszűkült állapotban van még, és képtelen vagy igazán értékelni.

2016. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még csak pár hete van másod! Az nem sok idő. Természetes hogy hiányzik az exszed, főleg, ha sokáig voltatok együtt. De szerintem adj még neki (már az új srácnak) egy kis időt. Lehet, h pár hét múlva simánán azt fogod mondani, h a pokolba az exszel, neked ez a srác kell. És rá sem fogsz gondolni az előzőekre. Én is jártam így annó, és egy 6 éves kapcsolat lett belőle...
2016. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Igazából a mostani barátod egy búfelejtő. Valahol, tudatalatt vágysz arra, amit az exed nyújtott...Csak tudod, hogy ez nem tartható.


Ha esetleg érdekel a BDSM, nyugodtan keress ;)


26/F

2016. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És az ilyen idióta pic.sáknak van pasijuk...
2016. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!