Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz jobb? Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az exem elhagyott egy másik nőért, ezzel megalázott, megcsalt, hazudott. Először azt èreztem emiatt már nem is szeretem, de az csak a düh volt. A kapcsolatunk nem igazán jól működött. Sok volt a vita, úgy éreztem feladtam érte önmagam, állandó féltékenykedés, ráadásul a szexuális étvágy is eltérő volt. Egyszer már szakítottunk is de 2 hónap után újra összejöttünk mert szerettük egymást(29 éves vagyok, ő is). Aztán boldog voltam hogy újra vele vagyok és beletörődtem mindig lesznek viták és hogy én nem fogom őt többé elengedni. Mégis valahol éreztem hogy ennek úgyis vége lesz egyszer. 3 hete a szakításnak. Sokszor rámjön a sírás, 1 hétig enni sem tudtam, meg aludni sem. Az alvással még mindig vannak gondok. Neki már van más akivel állítólag nagyon szerelmesek. Mindezek ellenére sem tudom kiverni a fejemből, ő volt életem nagy szerelme és attól félek ha lesz is másik kapcsolatom akkor is őt fogom szeretni. Elviselhetetlen fájdalmat és ürességet èrzek és csak rá vágyom még ezek után is. Az is nagy erőfeszítésembe telik, hogy ne hívjam fel, mert tudom neki már más van úgyis és csak szánalmas lennék, de akkor is... Mit tegyek?

Normális válaszokat kérnèk.


2016. júl. 27. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez éveknek tűnik sorstárs...


23/F

2016. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hívd fel. Három hét a szakítás óta, úgy, hogy még szerelmes vagy belé, nem sok idő. Nem tudom, mikor lesz jobb, ez helyzettől is függ. Itt ráadásul nem csak veszteségérzés van, hanem düh és megalázottság is. Azaz az egódnak is fáj, nem csak a szívednek.

Nem lesz könnyű, de ne sajnáld magadtól az időt.

2016. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak engem nem csaltak meg, hanem egyik napról a másikra lelépett, elég hülye dolgokra hivatkozva, ami szerintem csak kifogás, mert a tények nem azt mutatták amit mondott. Mondani bármit lehet, de igazából a tettei határoznak meg egy embert. Hosszú.... Én is kivagyok cefetül. Ismerem a nem evés, nem alvás történetet is... :( Hát, én hogy oldom ezt meg? Verseket írok. azzal kiadom magamból a felgyülemlett érzelmeket. Elmegyek vezetni valamerre, mert az megnyugtat. Társaságba megyek, vagy csetelek emberekkel, mert az eltereli a figyelmem. Persze így is sokat gondolok rá, de nem tudok mit tenni... :(
2016. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem több év kellett: rengeteg pia és rendszeres gyógykúrások segítettek ...
2016. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dugj amennyit tudsz
2016. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia !Mi történt azóta ? Túl vagy már rajta ?

Én most vagyok szinte ugyanilyen helyzetben.3 év utàn hagytak el,neki is van másik ,szerelem stb .egy hónap telt el de még mindig fáj.

Az exed együtt van még azzal a nővel ?

2018. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!