Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most akkor békülni akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor békülni akar vagy csak játszik? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

par napja szakitottam a baratommal mert a mobiljan lattam h tarskereson van fent.mondta h nincs fent csak az ipadja wifirol kapcsolodik es ilyenkor ugy jelzi a telo is mintha fent lenne es kapja az uziket.akkor en mondtam h sajnalom.bekuljunk ki.de mondta h nem akar es h hozza a cuccaimat masnap.utana irt h otthon felejtette oket.es h majd beszelunk.utana levo nap ujra irtam neki.azt mondta h hagyjam beken mert egyedul akar lenni.aznap este elmentem bnommel iszogatni.amikor latta h bnommel vagyok irt es felhivott..utana 1napig nem beszeltunk majd ma reggel ram irt.h h vagyok.majd beszelgettunk es utana mutattam neki egy ruhat h meg akarom venni

erre irta h ebben a ruhaban tuti osszeszedek valakit.irtam neki h en enelkul is ossze tudnek

.es erre irta h akkor szedjek.ot nem erdekli es hagyjam beken.aztan utana még kicsit beszeltunk..es irta h jo ejt....jo volna ha igy v ugy pontot tenne a dolog vegere...mert ez a bizonytalansag senkinek nem jo


2016. júl. 30. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az agyam eldobom.


Majd 20 év múlva kibékültök.

2016. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha azt írja, hogy össze tudsz szedni valakit (ami nyilván nem bántja), akkor miért akarsz még tőle bármit is? Inkább legyen önbecsülésed és mondd meg TE, hogy vége.
2016. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz h azt mondta h szedjek ossze de utana megkerdezte azt is h hanyan probalkoztak be ez alatt a 3nap alatt es h talalkoztam e valakivel..mondtam h senkivel es senki nem probalkozott be
2016. júl. 30. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!