Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akar a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar a párom, ha becsuszna a baba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szoba kerult a multkor h egyutt legyunk vedekezes nelkul akkor azt mondta eloszor h rendben ha nem lesz baba (pl ha 28napos ciklusnal 26.napon vagyunk egyutt)aztan utana momdta h de igazan ot nem zavarna ha becsuszna a baba es tegnap egyutt is voltunk vedekezes nelkul majd utana mondta h de o nagyon merges lesz ha becsuszik...a kimondott szavaknak sulya van..nem ertem ot..nem dobalozhat ilyen dolgokkal csak ugy...
2016. júl. 17. 09:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
es tegnap este eszrevettem h fent van badoon...mikor furdott mert jottek uzenetek neki..es mikor elmentem en is tusolni es vissza mentem az uzenetek mar nem voltak ott a telojaban
2016. júl. 17. 09:23
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Mit akar? Kefélni másokat is, meg randizni is de nem zavarja, ha apa lesz...


Remélem ezek után nem fekszel le többet vele.

2016. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
tegnap teljesen elkepedtem mikor lattam h fent van ezen az oldalon....es itt nem csak ez zavar hanem ahogy az allaspontja valtozik..egyszer azt mondja még ne legyen baba aztan ra 2percre azt mondja h ot nem zavarna ha becsuszna a baba mert mar igy is korban van stb es mikor egyutt vagyunk utana mondja h o nagyon merges lesz ha becsuszik....nem lehet igy dobalozni a szavakkal amiknek sulya van
2016. júl. 17. 09:31
 4/16 A kérdező kommentje:
de nem is ertem mit csinal fent.7napbol 6ot dolgozik..ideje sincs ismerkedni h randizni...
2016. júl. 17. 09:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a dolgot, mert biztos egyetértesz velem abban, hogy az ilyen szavaknak súlya van. :D


Egyébként most őszintén! Honnan szeditek össze ezeket az idiótákat? Hosszas válogatás előzi meg a kiválasztásukat? :)

2016. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
amugy egy tok ertelmes srac.4nyelven beszel ertelmes...csak vannak dolgok amiket egyszeruen nem tudok hova tenni...ezt se...ha azt mondom h akarom utana nem mondom h merges leszek ha sikerul
2016. júl. 17. 09:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg, mert 4 nyelven beszel, az erzelmi intelligenciaja lehet a 0-val egyenlo, a kettonek semmi koze egymashoz.

Egyebkent ha jol emlekszem par napja mar irtal ki hasonlo kerdest errol, es azt emlitetted hogy csak par honapja vagytok egyutt. Az meg igencsak keves ido gyerekvallalashoz, foleg hogy azok még altalaban a "mezes hetek", a problemak csak kesobb "jonnek ki".

Szerintem kerdezd meg tole, hogy most kit is szeretne, ha hablatyoljon neked ossze-vissza ilyen komoly dologrol.

2016. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsanat elirtam, *MIT is szeretne..
2016. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg amúgy, miért te lennél a hibás, ha becsúszna? Mind a kettőtök az lenne, nem neki kell felháborodnia. Legalább valami spermicidet használhatnátok, ha már gumit nem..
2016. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
28napos a ciklusom.26.napon voltunk egyutt.hormon gondjaim is voltak igy en merem a homet is h lassan h volt e peteeresem.es egyebkent kiszallunk.csak a multkor kerult ez szoba es akkor mondta h nem lenne neki gond..de ez a tegnapi reakcioja nagyon felzaklatott
2016. júl. 17. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!