Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnátok javasolni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok javasolni, hogy dolgozzam fel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A 1 hónapja szakított a barátnőm, 20 hónap után, és lett egy fiúja. A szakításnak nem volt semmi komoly indoka, mert ne mvolt semmi félrelépés vagy hasonló. Ragaszkodik hozzám meg minden, napi szinten beszélünk. De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, elmentem bulizni, fesztiválra, haverokkal, kirándulni, megpróbáltam bármit, és arra jutottam, hogy még mindig szeretem. Ő is szeret, mint barát. Reggelente szokott rámtörni elég durván ez a fura depressziós érzés, és elég fura gondolataim vannak. Családi hátterem a legfinomabban is sz@r... Anyám megtudta kinevetett, kigúnyolt, apámmal együtt. Le vagyok egészen hangolódva, eddig tudtam tartani magam, de csak Ő jár a fejemben(és osztálytársak vagyunk)... Elmondta többször az ideálját, de amikor olyan lettem, akkor nem akarta elhinni, vitákat kezdett felidézni, de csak bocsánatot kértem miatta, ahogy a múltban is és eltereltem a témát "baráti alapokra" újra. Vissza szeretném kapni, már mindent megpróbáltam a felejtésre, csak a visszaszerzés segíthetne valahogy szerintem... Nagyon magam alatt vagyok... Mit tehetnék?

2014. aug. 2. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Délután írok neked üzit, és megpróbólok segíteni! 23/F
2014. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálok#
2014. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is! Egyszerűen most vagyok azon a ponton, hogy mindenáron vissza szeretném kapni....
2014. aug. 2. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
"Elmondta többször az ideálját, de amikor olyan lettem, akkor nem akarta elhinni" Hülyén hangozhat, de ne legyél az ideálja. Tudod hány olyan ismerősöm van akik elmondták, hogy milyen az ideáljuk és pont nem olyannal jöttek össze?? Add csak önmagad.
2014. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Belül vagyok az ideál, szabadság volt a fő problémája, mert a tenyeremen hordoztam. Külsőleg szépnek tart, de belül egy picit érzelmesnek (mert vele beszéltem meg a problémáimat, mert igazából nincs kivel mással, ő is velem), és ragaszkodónak. Ez a 2 dolog, ami nem jött be neki. Jah és nem iszom, nem dohányzom, nem bulizok, bár ő se az a bulizós tipus. Inkább programokat csináltunk, de ez lett, hogy nagyon ragaszkodtam hozzá és vele lelkiztem. Eléggé visszahúzódó is vagyok, ezért fáj ennyire a dolog, főleg, hogy eljegyzés előtt történt és azzal tett teljesen tönkre lelkileg. A haverjaim, nem ilyen típúsúak mint n, enm tudom megbeszélni velük, magamat őrlöm fel napról napra és egyre rosszabb...
2014. aug. 2. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát elég rendesnek tűnsz szégyelheti magát a lány, ritka manapság az olyan srác mint te.

De szerintem megijedt a kapcsolatotoktól. Bár nekem még ilyen hosszú nem volt, de másoknál észrevettem, hogy egy idő után amikor a kapcsolat még komolyabbá kezdett válni, az egyik fél megijedt és máshoz menekült.

2014. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!