Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nincs kiut. Mi a kiut? Mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs kiut. Mi a kiut? Mar az ongyilkossagon agyalok amiota kidobtak. Van egy srac aki nagyon bejott mielott az exemmel jartam azt mondta szivesen lefekszik velem hogy ne legyek depis. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy masik srac akivel meg alakul egy kapcsolat de lemondtam mivel semmit nem erzek ő is azzal "piszkal" hogy aludjak nala es jobb lesz mert segitenek. De 1 szuleim nem engedik hmas sracnal aldjak 2 meg nem tudnek veluk lefekudni mivel az exembe vagyok szerelmes. De segitene felejteni es kijonnek a depressziobol szerintetek?
2016. aug. 7. 20:59
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hívd el a két srácot, és dugjatok hármasban!


Vicc volt. Pszichológus, aztán hajrá.

26/F

2016. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"De 1 szuleim nem engedik hmas sracnal aldjak"


Felnőtt párkapcsolatok...


Amúgy meg nem leszel tőle boldogabb, csak még szarabbul fogod magad érezni. De ha te szívesen játszod egy ondózacskó szerepét, akkor hajrá.

2016. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nehogy lefeküdj velük.

Kis idő és túl leszel ezen az időszakon.

2016. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem öngyilkossági ok.

Tedd félre most kicsit a párkapcsolat témát és koncentrálj az élet többi területére. Majd jobb lesz. Azért, mert most felhős az ég ne értékeld alul magad és dőlj be a sok "vígasztaló" pasinak.

2016. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 azert irtam ide mert mindjart 18 vagyok...
2016. aug. 8. 19:22
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 mennyi ido??? Már eltelt 4 honap es egyre rosszabb:(
2016. aug. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!