Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nő egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő egyből lefekszik veletek, akkor ő már nem "barátnőtípus"?

Figyelt kérdés
Ha randin, vagy akár, ha aznap este ismered valahol meg és le is fekszik veletek, akkor ő már kiesett? :)
2016. jún. 8. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát gyanúsan könnyűvérű. Tapasztalat könnyen jön könnyen megy:)
2016. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát elég valószínű.
2016. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Ha én pasi lennék, nem tudnék komolyan venni egy ilyen lányt.

A qrvákat sem szokták elvinni vacsorázni, mielőtt megdugják...

2016. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A volt felesegemmel az elso randin lefekudtunk,7 ev hazassag lett belole,szoval nalam nem az hatarozza meg a kapcsolatot,hogy mikor fekszunk le eloszor.


32/F

2016. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettől még nem esik ki. Megvolt a szex ennyi, legalább hamar kiderül mire számíthatunk a jövőben.
2016. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb szerelmemmel első találkozásunkkor a kocsiban dgtunk. 10 éve együtt vagyunk. Aki ez alapján választ,az meg is érdemli a magányt. 😉
2016. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok mindenkinek benne van ez is a döntésében, még sincsenek egyedül. ;)
2016. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is első nap lefeküdtem a jelenlegi párommal. 3 éve együtt vagyunk, menyasszony vagyok. 26/L és 33/F
2016. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
31%
Nem esne ki, de valószínű, hogy hamar ráállnék a dologra és csak szexelni akarnék vele... majd, valamikor esetleg, ha nagyon összeszoknánk és tetszene belsőre is, akkor maradhatnánk együtt. :P Dee én nem mennék bele szerintem ilyesmibe. :D
2016. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Nálam egyáltalán nem nyom a latba semmit.

Ez így magában csak annyit mond a lányról, hogy nem játssza az elérhetetlent, nem játszmázik hanem mer engedni a vágyainak, őszinte saját magával is. Szimpatikus dolog ha nem enged annak a bugyuta társadalmi mosléknak, hogy egy nő értéke csökken a szextől, mert 'megvolt', 'levarrták', 'átmentek rajta'. Kölcsönös örömszerzés és kész.

Az, hogy komoly kapcsolatot szeretnék-e, azon dől el, hogy mennyire illünk össze, persze igényelem, hogy ő is komolyat akarjon, szerelmesek legyünk egymásba, hűséges legyen, megértő, intelligens etc.

2016. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!