Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácstalan vagyok. Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AlexCosty91 kérdése:

Tanácstalan vagyok. Esetleg valami tanács ami nektek segitett hasonlò helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden nehany szo magamrol, 25 eves fiu vagyok, Londonba elek lassan fel eve, es egy szakitason vagyok tul.

A szakitas egy hete tortent, a menyasszonyom elhagyott, eggyut jottunk ki, 4 evet voltunk eggyut, kozel egy eve volt a menyasszonyom es azert jottunk ide hogy megalapozzuk anyagilag a jovonket.. de, egy hete elhagyott 2 olyan gyenge indokkal, hogy azt senki nem hitte el.. az elso, hogy nem tamogattam a munkahelyen, nem batoritottam. Mig a masodik, hogy nem erezte magat sokszor megbecsulve. Hosszu hatterstoryja van a dolgoknak, nem fogok mindent leirni mert tul hosszu lenne, utolag ha barkit erdekel elmeselem.

A szakitas elso "oka" , ami kifogasnak jobban hangzik, azert van mert az elmult par hetbe nagyon megszallott lett a munkajaval kapcsolatosan, amit en emlitettem is neki, hogy dolgozni jottunk, fejlodni, de nem a kapcsolatunk rovàra.. a kapcsolatunknal semmi nem fontosabb, nem lenne szabad.. par pelda, hogy mire is celzok, folyton pluszba maradt a munkaba, csapatepitesi trainingekte (vacsizni kollegallakl), plusz napokat vallalt be, stb.. mind ez ido alatt engem elhanyagolva. Szovà tettem de nem volt ido valtoztatni mert ra par napra veget vetett a kapcsolatnak.

A masik ok, ezt nem tudhatjatok hogy igaz e, irhatok barmit is, de legyen annyi eleg, hogy mindent eggyut csinaltunk, folyton kommunikaltunk, arra alapoztuk a kapcsolatunkat, hosszu setak, mindent amit tudtam megadtam neki, ugy anyagilag ugy lelkileg ugy testileg.. nem erzem alaposnak ezt a "vàdat" se èn, se pedig akik kivülről ismertek minket, hogy nem becsultem meg, pedig nagyon realista ember vagyok es az eszem a helyen van.

A lenyeg, hogy elhagyott, elkoltozott, megszakitottunk minden kapcsolatot es most kicsit tanacstalan vagyok.. ezert is irok ide, pedig nem szokasom.

Mit tanacsoltok ? Hogyan tovabb ? Mi valtoztathat meg egy embert ennyire, ilyen rovid idon belul egy olyan kapcsolatba ahol minden rendben van , függtünk egymastol, oda meg vissza szerettuk egymas, es ezt ki is mutattuk.. nem szinjatek volt.

A tortenet sokkal hosszabb, probaltam diohejba foglalni.

Eskuvo, baba, kozos lakas, minden tervbe volt es a leheto legboldogabban kepzeltuk el mindet es beszelgrttunk roluk hosszu ejszakakon at, es nem regen.. 2 honapja meg azt mondta, ha barmikor ugy erezzuk, hogy a londoni elet a kapcsolatunk koze all, mennyunk haza, nem eri meg, szakitas kozbe megkerdeztem tole, haza akarsz menni ? Es felhaborodva azt valaszolta, hogy o nem futamodik meg, szereti a munkajat es amugy isnez a "problema" elobb utobb otthol is elojott volna.. de, hogy konkretan milyen problema, azt nem tudta elmagyarazni, amikor rakerdeztem..


Igazabol lehet nem is valaszokra varok, mert azt o se tudott adni, csak egy kis megnyugvasra es azert irtam ezt le, akit irrital ez a tema, kerem ne haragudjon de mindent megprobalok megtenni, hogy egy kicsit jobban erezzem magam, meg ha az azt is jelenti, hogy kiontom a lelkemet nehany idegenek.

Kerem, a gyerekek es az ilyen "alfahimek" , hogy ne rinyàlj stb, hanyagoljak a hosszaszolasokat. Koszonom.



2016. aug. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Talált tőled egy jobb csavot akivel már a céges vacsin félre kefelt,jobb ez így ,jobban jártál te is hogy megszabadultal tőle....
2016. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fela fejjel ès próbálj nagyokat lèlegezni tudom ez semmire se jó de ha most ő valamièrt külön akar lenni hagyd, had tegye. Az a legrosszabb az ember nem mindig kap válaszokat. Te keress addig magadnak olyan cèlt ami rólad szól nem rólatok. Ha lesz lehetősèg úgy is kiderül mit akar hosszú távon lehet csak sok volt neki vahy mást talált.:(
2016. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából abból amit leírtál én arra következtetek, hogy talán összejött a munkahelyén valakivel. 1-2 túlóra, 1-2 munkahelyi program oké, de azért nem rendszeresen és elég fura, hogy ennyire ragaszkodik a munkájához, azok után hogy azt beszéltétek, hogy nem fog a kapcsolatotok rovására menni. Lehet hogy meg kellene próbálnod beszélni vele, esetleg rákérdezni, hogy van -e valakije, annak ellenére hogy szakítottatok gondolom azért jó lenne ha tisztán látnál. Bár az alapján amit leírtál róla nem biztos, hogy sikerül dűlőre jutnod majd vele.
2016. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy harmadikként írom le: igen, bekerült a képbe valaki vagy valami.

Nem baj, ilyen az élet, mindenki a szeretetet keresi és a szerelmet. Az egy dolog, hogy adott pillanatban hogy értékelünk egy kapcsolatot. Amíg nem jön el mindig egy nagyobb szerelem, addig azt hisszük, az a szint van legfelül, és az megugorhatatlan. Nem így van, de ez nem baj. Nincs vele dolgod, ez nem a te utad volt, és az ő útja is más.

2016. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Èrtèkelem az öszintesèget ès azt, hogy irtatok. Elfogadtam a döntèsèt, az hogy nem èrzem öszintènek, öt minősiti. Szembe kell nèznem a dolgokkal mert csak ugy lehetek minèl hamarabb túl a kapcsolaton. Nem minden arany, ami fènylik. :)
2016. aug. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!