Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 nappal a szakítás után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 nappal a szakítás után már társkeresőzik, mondván hiányzik neki a sex. Közben nekem írkál, hogy folytassuk, szeret, stb. Ez mi?

Figyelt kérdés

Írkál, hogy ha folytatjuk törli magát mindenhonnan.

Nem értem komolyan mondom.

Csak én gondolom, hogy egy nappal a szakítás után még valami szomorúságot kellene éreznie, nem pedig más csajok után kutatni? Lehet nem is szeretett egyáltalán?



2016. aug. 9. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp dolgozza fel.
2016. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez egy kétségbeesett próbálkozás.


26/F

2016. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
egy barom az ilyen
2016. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha engem akar visszakapni miért nem rám koncentrál? Miért másokat keres? Nekem ez kicsit megalázó
2016. aug. 9. 18:09
 5/8 Bence_ ***** válasza:
87%

Ki szakított kivel?

Elmondta, hiányzik a szex.

Ha veled akkor veled ha mással akkor mással.

Természetesen ha szeretne akkor rád figyelne. Nem társkeresőzne hiszen foglalt a szíve.

2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, tett egy próbát mert téged lehet , hogy hamarabb rávesz, hogy dugj vele, míg mást sok időbe telhet.
2016. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De ha engem akar visszakapni miért nem rám koncentrál? Miért másokat keres? Nekem ez kicsit megalázó"


Az alapján, hogy ô írkál rád, hogy szeretné folytatni, arra következtetnék, hogy te szakítottál.

Akkor meg miért törôdsz azzal, hogy mit csinál a szakítás után?


Amúgy valószínûleg úgy van vele, hogy kicsi az esélye, hogy tényleg folytatjátok, szóval B-tervként már keresgél másfelé.

Aztán idôvel majd már te leszel a B-terv, és a társkeresés az A-terv. Ez az élet rendje.

2016. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értsd meg, amit mond: nem te hiányzol neki, hanem szex. Te állandó p-uncika voltál neki, igen, jól érzed, ez a tudat nagyon megalázó. Hívd magadhoz szexelni, aztán, amikor pucéron ott áll egy szál meredt faxban, nyisd ki az ajtódat és dobd ki rajta a ruháival együtt. Akkor lesztek egálban.
2016. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!