Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne erről "leszokni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne erről "leszokni? " a barátommal szakítottunk 1 hónapja, azóta éjjel-nappal megszállottan ellenőrzöm őt minden közösségi oldalon?!

Figyelt kérdés

Jártunk 1 évet, 20 évesek vagyunk, én nem voltam az a nyomozós fajta,de mostmár megőrülök, nézem kiket lájkol, nézem kik lájkolják őt, és azokat a nőket is ellenőrzöm..Kezd megromlani a tanulmányi eredményem is..

Valaki volt hasonló szituációban?

Mi a taktika ez ellen?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#leszokás #Facebook #szakítás #szerelem elmúlás
2016. febr. 6. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aki ismerősöm volt, beállítottam, hogy ne lássam. ki x-eltem a követést. és nem jelenített meg semmit. ha meg rá akartam nyomni az adatlapra, ellenálltam.
2016. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
ameddig nem jön neked egy másik férfi az életedbe, addig nagyjából ez így lesz..
2016. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen úgy, hogy ismerkedj meg egy másik férfival.

Te tudod, mire kell neked - átmeneti időszakra, vagy hosszabb távra. Te rajtad múlik.

2016. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos neked azokra felmászkálni? Mert ha fel se mész oda már nem is tudod ellenőrizni, szóval netezés helyett pár napra valami jó elfoglaltságot kell találnod, pár nap után máris kevésbé leszel kíváncsi.
2016. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!