Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel tudnám visszaszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám visszaszerezni a volt páromat, ha már utál és a rendőrséggel fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Csináltam pár hülyeséget, amivel álítólag meggyűlölt és hallani sem akar rólam, viszont nekem csak ő kell és tudom, hogy minden jól menne köztünk ha együtt lennénk.

2016. ápr. 15. 14:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel hogy neki nem kellesz, vége. Elfelejted és majd lesz más.
2016. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Csak ő ezt nem így gondolja.

Hagyd őt békén, ne legyél pszichopata, mert hamar a rendőrőrsön találod magad...

2016. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Sehogy. Viselkedj felnőttként és hagyd békén. Nem menne jól, mivel nem akar veled lenni.
2016. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

De nem utálhat örökké!

Kaptam egy lehetőséget tőle h vele legyek, h megpróbáljunk vmit egymással, viszont ahogy elkezdődött volna a kapcsolat ő mindenféle hülyeséggeket mondott, ami elszomorított és kételyeket ébresztett bennem, holott az előtt nem ilyen volt. Tök jól elvoltunk meg minden.

2016. ápr. 15. 14:46
 5/50 A kérdező kommentje:

Amikor megismertem már aznap taliztunk, tetszettünk egymásnak meg minden, egy hónapig csak beszélgettünk úgy h semmi tali. (a helyzetem miatt nem tudtam talizni vele, mert akk pasim is volt meg suli is) Aztán ott hagytam mindent miatta, haza is költöztem. Nagyon jól megvoltunk. De aztán mondta a hülyeségeit, h nincs értelme ennek, mert sokat taliznánk, holott hetente taliztunk. Meg h ő megy fel pestre mivel neki nincs élete, stb...

És 2 hét után szakított velem, holott velem semmi probléma nem volt külsőleg, mivel tetszettem neki nagyon. Már azt is mondta h nincs szex és azért is, de kétszer taliztunk még és lehet az is h annyira kívánt h ezt nem bírta elviselni és inkább dobott?

2016. ápr. 15. 15:09
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összesen két hétig "voltatok együtt", heti egyszeri talival, közölte, hogy nem kellesz neki, és te azóta zaklatod?

És még csodálod, hogy rendőrséggel fenyegetőzik? :D

2016. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Igen zaklatom mert előtte nem ilyen volt, meg amikor újra taliztunk. Igen, lehet h hülye voltam, mert azt mondta a 2. tali után h olyan vagyok mintha egy barát lennék. De mit tegyek ha nem mertem akk kibontakozni neki, mert mégjobban megtetszett és nem is mertem semmit csinálni, mert féltem h vmi nem fog tetszeni neki amit csinálok és egyből eldob?

Pedig tudom h neki is nagyon tetszettem, de mégis a második talinál már azt mondta h nincs értelme ennek, mert elköltözik, viszont még mindig ugyan ott lakik és már mással van.

Mintha nekem nem is adott volna esélyt. Mintha csak hülyített volna, v nem tudom.

2016. ápr. 15. 15:26
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh,anyám, te szánalmas nyomorult!

Hát hagyd már békén szerencsétlent,nem kér belőled!!!!

Mit nem értessz ezen?? Melyik része nem érthető??

Sosem értettem az ilyen tapadó piócákat,vajon mi játszódik le a fejében? Fordítva vagytok kötve??

2016. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
8. Akk te ezek szerint természetesnek veszed ha ezt teszik az emberrel. Lehet h még te is ilyen v!? H kihasználják az embert. H megszerettetik magukat aztán dobják.
2016. ápr. 15. 15:52
 10/50 anonim ***** válasza:

Kihasznált, meggondolta magát, mégsem kellettél. Van ilyen. Sajnos, nem sajnos, de megesik.

Azt írtad, már mással van. Mégis mit remélsz elérni? Egyáltalán, miért akarsz vele lenni, ha ilyen aljas szemét módon elbánt veled?

2016. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!