Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagy bunkóság ezért szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság ezért szakítani? 21l

Figyelt kérdés

A mostani pasimmal 3 hónapja vagyunk együtt. 1 és fél hónap után feküdtünk le egymással először, és azóta sokszor próbálkoztunk a dologgal, de nem lett jobb a helyzet. Nagyon hamar elélvez. Nem lenne rossz az ágyban, de ez teljesen lerombolja az egészet. Az előjáték hiába hosszú, egyszerűen nem eléggé kielégítő így a nemi életünk, és ez számomra így nem működhet.

Nem akarok neki hazudni, de ez az oka annak, hogy szakítani fogok vele. Ti mit mondanátok neki?



2016. aug. 6. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, ne kíméld. Ha szerenénk van annyira gátlásos lsz e téren, hoyg soha többé nem fogja egy nő életét se "megkeseríteni". Hja, kemény világ ez! Ha nem vagy elég jó, elpusztulsz!
2016. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de egyáltalán nem hibáztatlak, teljesen igazad van.

Mondanám, hogy a legjobb az egyenes út, de gondolom nem akarod nagyon megbántani.

Mennyire lelkis?

2016. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Keménynek mutatja magát, de amúgy meg nagyon érzékeny. Nem szeretném megbántani, de nekem ez így nem jó. Tudom, hogy vannak lányok, akik ezt el tudják fogadni, és nem gond nekik az ilyesmi, és szerintem fog ilyet találni. Viszont nehéz jó indokot találni, mert nem akarom romba dönteni a teljes lelkivilágát, hiszen nem tehet róla, hogy hamar elélvez.
2016. aug. 6. 16:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, hogy részedről nem szerelem van és már ki sem fog alakulni, csak egy fellángolás volt.
2016. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mint hasonló helyzetben lévő férfi, azt mondom próbálkozzatok még, eleinte nekem se lett jobb, én is hamar el sültem, de aztán2-3 hónap után sak úgy hirtelen valami megváltozott azt már 2-3 orgazmusa van mire én elélvezek.


Másik meg az, hogy lehet neki túl hosszú az előjáték, és ha rövidebb lenne jobban bírná.

2016. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem túl hosszú neki az előjáték. Azt mondta, hogyha behatol a punciba, akkor ott nem bírja sokáig, mert "túl jó". Főleg az enyémben, amit bóknak szán, de nem lesz tőle jobb. Már próbáltuk többféleképpen is. Vastag gumi, különleges gumi, stb... Nem nagyon válik be semmi sem. :/
2016. aug. 6. 16:30
 7/20 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nem sokáig?
2016. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A leghosszabb kb 7 perc volt. És akkor voltak segédeszközök is.
2016. aug. 6. 16:38
 9/20 anonim ***** válasza:

Tudja egyébként, hogy mennyire bánt ez téged? És ha tudja, akkor érdekli?

Tudom, hogy hülye kérdésnek számít, de fontos tisztázni.

2016. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A normálisnak számító időtartam sok tényezőtől függ, és egyénenként (vagy páronként) változhat. Az általános férfi lakosság (korai magömlésben szenvedő és abban nem szenvedő férfiak) körében végzett felmérések szerint a korai magömlés által nem érintett férfiak esetén a hüvelyi behatolástól a magömlésig eltelt idő átlaga 7 perc körül volt, de előfordultak 20-25 perc körüli eredmények is.
2016. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!