Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt mire véljem? Mire gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgetünk a volt barátnőmmel. Szépen, békében váltunk el. Jól megvagyunk. Sokat nevetünk és viccelődünk. Viszont volt olyan kijelentése, hogy ami félre érthető volt. Például, hogy többször megkérdeztem, hogy tudok-e segíteni valamiben. Én a házimunkára gondoltam. Ő azt mondta, hogy az alvásban hogyan tudnék segíteni. Meg abba is belement volna, hogy segítsek a fürdésnél a hátát megmosni. Meg egyszer úgy mutatott be a számomra ismeretlen emberek előtt, hogy az élettársa vagyok. Meg egyszer viccelődött azon, hogy a puszit egy bizonyos testrészére is adhatnám. Ő a szájára gondolt.
2016. aug. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most akkor


- vagy nem örül a "volt" jelzőnek és szeretné újra

- őrült

- címeres r-i-b-anc


Reméld, hogy az első.

2016. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem azokat, akik szakítanak a barátjukkal/barátnőjükkel, de utána tartják a kapcsolatot. Ennek mi értelme?


Lehet, hogy a lány szeretne újra összejönni veled. Az is lehet, hogy kényelmes egonövelő szabadidőpartner vagy a számára, akit nyugodtan felhőztethet addig, míg jön egy olyan férfi, aki érdekelni fogja.


A te szempontodból az a fontos, hogy mit szeretnél. Ha újra járnál vele, akkor tedd meg a szükséges lépéseket, legyél egyenes és mondd meg neki. Ha dugópajtit szeretnél belőle csinálni, akkor fektesd meg. Ha pedig zavar a viselkedése, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot és keress egy új lányt.

2016. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeret.
2016. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszabb kapcsolatoknál rendszeres, ha nem haraggal történt az elválás, rendszeres szokott lenni, hogy egy darabig még összejárnak szexelni. Nem ritka jelenség ez ... szerintem ennyit akar csak és fél megmondani egyértelműen, nehogy azt hidd, hogy újrakezdésen gondolkodik.
2016. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra nőként teljesen egyértelmű, hogy szexelni akar veled, vedd már a jeleket!:P
2016. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!