Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mire véljem ezt? Mit gondoljak...

Mire véljem ezt? Mit gondoljak most? Hirtelen fellángolás lehetett, vagy várja, hogy én is keressem őt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel tavaly ismerkedtem. Jól elvoltunk együtt, de végül a fiú nem gondolta annyira komolyan, mint én. Kicsit összevesztünk ezen, s ezzel véget ért köztünk minden. Több, mint fél évig nem beszéltünk, nem tudtunk egymásról semmit. Még Facebookon is letiltott.


Karácsony előtt feloldotta a tiltást és írt is nekem. Jó volt újra beszélni kicsit. Akkor úgy váltunk el, hogy írta, majd még beszélünk. Azóta viszont nem keresett.

Nem értem, mi ez az egész.


Fiúk, ti mikor csináltok ilyet? Hirtelen fellángolás lehet, vagy azt várhatja, hogy én is keressem őt, érdeklődjek iránta? Mi a véleményetek??



2014. jan. 22. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni mert ez dedós dolog. Fingja nincs mit akar..a facebokrol nem is beszélve :)
2014. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne keresd... Szerintem nem akar semmit, csak rájött hogy nincs értelme sértődöttet játszani, vagy lehet szóba jöttél valahogy, és kíváncsi volt mi újság veled. Ha szeretne folytatást, írt volna már ő.
2014. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!