Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom mert szörnyű dolgot tettem vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a párom csúnyán átvertem és becsapva érzi magát, azthiszi szivattam pedig nem! Nagyon szeretem és bármit megtennék érte, ráadásul mindent miatta csináltam, hogy ne veszítsem el. Nem akar megbocsájtani ami érthető, hisz szörnyű dolgot tettem. Szerinteted megéri küzdeni, harcolni? Könyörögni?

2016. aug. 28. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha leírod mit tettél,könnyebben segítünk.
2016. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Üziben mesélnêk erről inkább
2016. aug. 28. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, hogy mit tettél? Mert az én ex-barátnőmnél is hasonlóan éreztem magam, de ő mondott mellé olyan dolgokat amivel olyan szinten megbántott, hogy olyan dolgokat vágtam a fejéhez amik részben igazak, de nagyon alattomosak (pszichológusnak tanulok és eléggé nem tudatos dolgaira hívtam fel a figyelmét) és már már én sajnáltam, hogy ilyenek mondtam neki, de ő azért egy sokkal durvább módon rombolta az én lelki világom. Szóval attól függ, hogy mit tettél...
2016. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mit tettél.
2016. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Priviben írhatsz. Hátha tudok tanácsot adni.
2016. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megkapta a sztorit,dobja már ki ide hogy ne keljen privátokkal sz arakodni......


Nem hinném hogy olyan durva dolgot csináltál.Nem öltél embert akkor minek titkolozni.

2016. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondolom félredugott, becsapta, megalázta, mindezt abban a hitben, hogy megteheti, mert a szerelmes hüje úgyse mer szakítani.

Most meg arcra esett.


Kérdező: becsaptad, átverted, sima ügy, hogy becsapva érzi magát. Sose fog bízni benned, akkor se ha egyszer megbocsájt.

Ezt elkúrtad.

Kérj bocsánatot és nyugodj bele, hogy ő mással lesz boldog.

2016. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem csaltam meg...
2016. aug. 28. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Leírhatod.
2016. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél
2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!