Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom mert szörnyű dolgot tettem vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a párom csúnyán átvertem és becsapva érzi magát, azthiszi szivattam pedig nem! Nagyon szeretem és bármit megtennék érte, ráadásul mindent miatta csináltam, hogy ne veszítsem el. Nem akar megbocsájtani ami érthető, hisz szörnyű dolgot tettem. Szerinteted megéri küzdeni, harcolni? Könyörögni?

2016. aug. 28. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért jó nagy mocsokság lehet, ha arctalanul és névtelenül sem meri leírni.

Csak ebből kiindulva, meg abból, hogy átverte akit szeret, valószínűleg nincs olyan körülmény, ami felmentené és megbocsájtható lenne. Nincs az a könyörgés.

2016. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Írhatsz :) mi történt?
2016. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést!
2016. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi komoly.
2016. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
írj
2016. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!