Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítást követően van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítást követően van még lehetőség, hogy újra együtt legyünk? 27/F

Figyelt kérdés

6 év után váratlanul szakított velem a menyaszonyom. Szűk 2 hónap telt el azóta. Kb 2 hete, hogy nem beszéltünk. Szombaton bátorkodtam írni neki egy rövidke SMS-t, amiben megírtam neki, hogy szeretem és hiányzik. Reakció nem volt.


Úgy érzem, hogy nekem ő az igazi, ő a lelkitársam.


Egyelőre egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy vége, de természetesen nem zaklatom.


Mit kellene tennem?


Köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 29. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudni kellene, miért szakított, és ő mit érez, gondol.

Az újra együtt levéshez az nem elég, hogy te mit érzel, az is fontos, hogy ő mit érez. Azért neki is csak egy élete van, nyilván úgy és azzal akarja leélni, ahogy és akivel neki a legjobb. Szóval ha neki nem te vagy a lelki társa, nem te vagy az igazi, akkor jobb, ha tovább lépsz, jön másik.

2016. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szergej55 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valamit is akarna még tőled.
2016. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem nagyon adott a miértre megfelelő választ. Nem mondta ki, hogy nem szeret vagy hogy szakítani akar. Csak kertelés ment, a zagyvaság.


De az összeköltözés tervezése közben itthagyott. S egyelőre nem tudom feldolgozni a hiányát. Persze a család, barátok próbálnak ebben segíteni.

2016. aug. 29. 09:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, csak időre van szüksége.


Imádom a páromat, de a mi kapcsolatunkban is volt egy nagy szünet.


Egy darabig nem kapott rendes munkát, ezért mindenféle vacak melókat elvállalt. Közben a szüleivel is gondok voltak, meg nagyon megviselte, hogy hiába hajtott végig 5 évet tényleg becsülettel, semmi eredménye nem lett.


Egyszer csak ideges lett, közölte, hogy túl sok idejét veszem el, miattam nem kapott rendes munkát, különben is, ő hétvégén horgászni akar, nem velem lenni. És lelépett.


Hónapokig nem beszéltünk. Tudtam, hogy nem velem van a baj, hanem a sok kudarc viselte meg, és úgy gondolja, egy másik társ többet tud nyújtani neki. Kalandozott egy darabig, persze nem tudott megragadni senki mellett - nem kaptott extra türelmes, milliomos lányt, akinek nincsenek igényei, és hajlandó meghallgatni őt.


Szerettem annyira, hogy megvárjam, amíg kiéli magát. Egy fél éves ámokfutás után visszajött. Addigra kicsit érlelt magán lelkileg.


Lehet, hogy nálatok is hasonló a helyzet. Most foglalkozz magaddal, élvezd ki egy kicsit az egyedüllétet, használd ki, hogy nem kell alkamazkodnod senkihez. Aztán hátha visszajön.


Ha meg nem, te egy egészséges, kiegyendúlyozott, kipihent emberként kezded a következő kapcsolatot.

2016. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Szerintetek tegyek még lépéseket? Nagyon hajtottam a szakítást követő 2 hétben. Azóta leálltam.


Nem érti senki, aki ismerik, hogy miért tette ezt. Az is lehet, hogy az történik vele, amit az utolsó említ.


Valószínűnek tartom, hogy most azt hiszi, hogy elhagyott és többet le sem megy a nap, talál egy tőlem 1000x jobb pasit és happy lesz minden, amíg világ a világ.

2016. aug. 29. 09:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem tudsz mit tenni. Amíg az sms-re sem válaszol a fejedre is állhatsz. A legjobb dolog, hogy hagyod. Ha jól értem Te már elmondtad, hogy mit szeretnél abban a nyomulós két hétben! Hidd el, hogy azt felfogta. Csak abban reménykedhetsz, hogy benne változnak a dolgok és újra felveszi a kapcsolatot veled. Én is jártam hasonló cipőben. De amíg nem adott jelzést inkább nem zaklattam. De ahogy kinyílt egy picit is az a bizonyos kiskapu egyből betettem a cipőm orrát. De akkor is csak szép lassan nem feszegetve azt lehet belépni rajta. De amíg az a kapu zárva nem tudsz mit tenni.
2016. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez így van utolsó. Nálam a kapu zárva van úgy gondolom. Hogy kinyílik-e valaha? Igazából nem tudom. Lehet, hogy soha. Csak utálom ezt a tehetetlen időszakot, hisz bármit megtennék érte. Fenébe.


Sajna így az életemet is egy nagy nullának érzem. Megnyílt alattam a föld. Kezdhetek mindent előlről.....

2016. aug. 29. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Názd pontosan tudom mit érzel kétszer mentem át ezen. Egyszer egy 10 éves kapcsolat végén, egyszer meg pont egy hatéves kapcsolat végén. Ilyenkor teljesen reménytelennek tűnik minden. Pont ahogy mondod. És is sokszor megkérdeztem magamtól, hogy lesz-e erőm újra kezdeni. Találok-e még egyszer olyan lányt. És sajnos ez még így is lesz egy ideig. Nekem másfél év volt, amíg kihevertem. De az első fél év volt a legrosszabb utána szép lassan könnyebb lett. És tényleg nem tudnék mit mondnai, hogy mi a jó ilyenkor. Nekem semmi nem segített. Hiába mentem el barátokkal szórakozni, vagy kerestem hobbit. Minden percben ár gondoltam. De egyszer elmúlik hidd el. És még remény is van hogy vissza jön ezt ne feledd!
2016. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És azóta te tudtál kapcsolatot kialakítani?
2016. aug. 29. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen! És jó kapcsolatom van azóta. De nemn volt könnyű.
2016. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!