Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek van hasonló sztoritok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van hasonló sztoritok, vagy tapasztalat, ahogyan sajnos én jártam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Több évig jártam a pasimmal, és bár nem volt mindenben tökéletes a kapcsolatunk, de azért nagyon jó volt vele.(sok szenvedély, közös humor,stb.) Én egy divatos, igényes nő vagyok, mint pl. Lola vagy Radics Gigi, de semmiképpen sem ku...ás. Ha csak egy üresfejű cicababa lennék, megérteném az exem nézeteit,hogy nem minden a külső, de pár éve volt egy mélypontja, én segítettem ki belőle, és mindig azon voltam, hogy segítsek neki lelkileg is, ne csak a szex legyen köztünk! Ennek dacára 1 évvel ezelőtt lecserélt engem egy roma nőre, aki ráadásul kb. olyan kaliberű, mint VV Szandika, bár nem plasztik, de öregecske,talán idősebb is az exemnél, piercing,igénytelen ruhák stb. Hát gondolom nem kell bemutatnom ezt a fajt.... Már semmi esély a kapcsinkra, annyira komoly ez az ügy a másikkal, csak nem értem őt, miért... Hiszen egy izmos, jól öltözött srác, jobbat is kaphatna, még akkor is, ha nem engem akar, és így nagyon nehéz feldolgozni, hogy vége. Kerültetek már ilyen méltatlan helyzetbe vagy csak én lennék ilyen extra peches?

2016. aug. 30. 11:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
Vege van, ne figyeld. Szandika csinos no, imadom a szilikont. Neki az a jo, ne akarj beleszolni az eletebe. Dolgozd fel, h vege. Neked is jobb lesz, ha nem figyeled.
2016. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Az előző pasim vert, egy átlagos kinézetű, átlag alatti IQval rendelkező alkoholista. (Sokáig voltunk együtt, alkoholista mellettem lett, emiatt sokáig bűntudatom is volt - ma már azt gondolom, hogy nem tehetek róla, csak elszenvedője voltam az eseményeknek), szóval a srác egy nálam sokkal jobb csajt szedett össze utánam és már régóta együtt is vannak. Egy erős 10es a csaj, egyetemre jár, tökéletes alakja van, tökéletes arca, az öltözködése sem hagy kívánnivalót maga után, van melle, de nem az van a középpontban, ... nah én fordítva nem értem. Nem vagyok rossz nő, de engem is ledöbbentett, amikor szétmentünk, hogy milyen barátnője lett. Az életben sokszor nincs racionalitás.
2016. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%

A felhozott példák és a stílus alapján bizony azt a következtetést vonom le, hogy egy "üresfejű cicababa" vagy.


Nem vagy peches, csak nem minden a test. Ennyi.

2016. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

Inkább örülj, hogy megszabadultál tőle!

Majd amikor begyógyulnak a sebeid másként látod.

Engem a pasim a kannásborra cserélt.. Választás elé állítottam... És pedig igen jó csaj voltam.

2016. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmam sincs hogy milyen is az a VV szandika, neked viszont van. És ez szégyen. Ha meg a pasidnak ez kell, hát lelke rajta. :)
2016. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kannásborra D:) Akkor te aztán ismered a helyzetemet. Rajta kívül csak kevés pasit ismerek, aki ennyire elvont nővel járna, ezért is lepett meg a döntése... meg aztán nagyon megérdemelte, hogy folyton babusgattam, meg arra voltam jó, ha baja volt, én voltam a mentsvára...
2016. aug. 30. 11:25
 7/32 anonim ***** válasza:
Lola, Radics Gigi, VV Szandika - a büdös életben nem hallottam ezekről :D
2016. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Van hasonló sztorim.

A barátom exe egy kifejezetten csinos, karcsú, jól öltözött, fiatal csaj, én meg jóval idősebb vagyok tőle, enyhén túlsúlyos, pocsékul öltözöm, aztán tessék, mégis boldog mellettem. Talán azért, mert a szép testen, meg a csinos ruhákon kívül valami mást is bele tudok adni a kapcsolatunkba.

Egyébként ő is egy magas, jóképű, jól öltözött férfi, százszor csinosabb nőt is kaphatna, de olyat, aki jobban szereti, mint én, keveset.

2016. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ám még azt szögezzük le, hogy amiket hallottam, az új csajról, az az igazi rossz életű sajna... Én meg mindig hűséges voltam, jól bántam vele, és úgy érzem, nem érdemlem, hogy lecserél egy ilyenre, aki ki tudja mivel kereste a kenyerét... Igenis igazságtalannak érzem a helyzetem, és ezt csak az értheti, aki járt már hasonlóan!!
2016. aug. 30. 11:34
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Az élet már csak ilyen. Ismerősömnek, egy manöken alkatú, kedves, középvezető nő volt a párja. Az ismerős, egyik napról a másikra lecserélte egy tőle idősebb, olyan 120+-os takarítónőre. Azóta, sugárzik a boldogságtól.
2016. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!