Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érzelmi "hullámvasút"? Másokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi "hullámvasút"? Másoknak is ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval, kb. három hete szakítottam a párommal (én mondtam ki). És azóta vannak olyan napok, amikor nagyon boldog vagyok, és úgy gondolom, igen, ez volt a helyes, máskor meg baromi depressziós leszek, hiányzik, szomorú vagyok... Akár van olyan is, hogy reggel felkelek, minden jó, aztán délután meg ilyen "öngyilkos" hangulat. Általában ilyenkor el is gyengülök, és esetleg írok neki üzenetet hogy hiányzik.. de amikor ez a hangulat elmúlik, akkor nem is értem magam :D mikor múlik ez el? normális?
2016. aug. 31. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez normális. Idővel elmúlik! :) Csak ne írj az exnek!
2016. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
huhh, jó, már tegnap például nem írtam neki, hanem csak leírtam egy wordbe hogy mit írnék neki :D és így is jó volt :)
2016. aug. 31. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Hogy mikor múlik el, arra nincs általános meghatározás. Érzelmektől, lelki alkattól, a véget ért kapcsolattól és a szakítás milyenségétől is függ. Ha vannak benned kínzó kérdések és frusztráltság, akkor tovább tarthat. Ha megnyugodva váltatok el, akkor kicsit könnyebb. De a "gyászt" feldolgozni ilyen. Néha minden rendben, néha meg nagyon fáj. De nem tart örökké. Általában pár hónap alatt a legtöbb ember túlteszi magát.
2016. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is lassan 3 hete szakítottam az exemmel, illetve ő szakított velem. Az első sokkon ugyan túl vagyok, azóta "stagnálok." Vannak jobb pillanataim, de egyébként egyfolytában hiányzik és hogy tetőzzem még a lelki nyomorúságom, az előbb megnéztem a facebookon a képeit. :D De rohadt rossz ötlet volt, hát normális vagyok én? Nem! :D

27/N

2016. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ti azóta nem beszéltetek? mert mi még szerdán találkoztunk lakáskulcsomat visszaadta, nagyon rossz volt. úgy érzem még csak most kezdődött akkor az igazi szakítás, mert most lett igazán lezárva a dolog. Mostantól nem beszélünk. Nálunk én kezdeményeztem a szakítást, mert úgy éreztem, nem vagyok elég fontos neki, nem akart gyereket, házasságot, jövőt velem. Ezért úgy döntöttem, nem mehet tovább, persze utána elkezdett nagyon hiányozni, ezért vissza akartam csinálni, de akkor meg már ő nem akarta :D de ma pl egész jól vagyok, és megismerkedtem egy sráccal, aki nagyon rendes velem :) persze még semmibe sem tudok belemenni vele, egyenlőre barátkozunk.
2016. szept. 2. 09:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem beszéltünk nem is akarok. Tudom hogy ő lezárta végleg, nekem még kell egy kis idő. Pár napja találkoztunk a városban, kétszer is, ő is kocsiban ült én is, intettünk aztán ennyi. Szívfacsaró, hogy alig 1 hónapja még együtt voltunk, most meg itt tartunk, hogy intünk egymásnak mint két idegen. De ez van, nem tudok rajta változtatni és nem is akarok, akármennyire fájdalmas, később biztos rájövök hogy ennek így kellett lennie, hiszen ő nem táplált olyan mély érzelmeket felém, mint én ő felé. Egy sráccal én is flörtölgetek a munkahelyemen, jót tesz az önbizalmamnak, de ennyi, nem állok még készen pár hónapig egy új kapcsolatra.
2016. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, minden este vele álmodom, hát rohadt jó. :D Kb. egy este volt hogy "békén hagyott."
2016. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem annyira nem rossz, mint mondjuk előző szakításomkor... akkor nagyon kivoltam, két évig nem tudtam feledni. De úgy érzem, hogy most nem fogok sokáig szenvedni, mert ha esetleg valami jó eszembe jut, akkor egyből arra gondolok, hogy milyen szemét volt velem, mennyire leszarta a vágyaimat, engem, hogy minden fontosabb volt nálam.
2016. szept. 2. 14:51
 9/10 A kérdező kommentje:
ja, és amikor itt volt szerdán, akkor olyan dolgokat mondott, amivel csak megerősítette, hogy jól döntöttem, azaz hogy ő azért nem tett semmit értem, mert nem is akart. Ő egyszerűen nem arra vágyott mint én (kettesben töltött idő, közös jövő), hanem csak a haverokkal lenni... (38 éves...) úgyhogy tudom, ez életem legjobb döntése volt. És ne aggódj, majd neked is igazolni fogja az élet, és mindig csak jobb jön :)
2016. szept. 2. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Én most szakítottam. Igen ez ilyen. Az a legrosszabb, hogy ha jól vagyok, akkor nagyon jól vagyok, és mikor szarul akkor még bűntudatot is érzek, hogy én jól érzem magam.

És a legnehezebb rámenni arra, hogy ne gondoljunk a szép dolgokra... annyi fájdalom mellett. Hiába a két különböző életter...

2016. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!