Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiril kérdése:

Szakitott velem a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve és 4 honapja voltam együtt a barátnőmmel aki egy hete szakitott velem. Ugy történt az egész hogy hétvégén nála voltam, péntek, szombat semmi gond nagyon jol elvoltunk, le se tudtam szedni magamrol annyira szeretgetett. Majd jött a vasárnap és fura lett nem szolt hozzám, tisztára visszautasító lett velem és undok. Hétfőn elmentem tőle kedden pedig megirta h szakítani akar velem mert már nem akar velem lenni, ez volt az indok...Nagyon összetörtem, nagyon jo volt a kapcsolatunk nem voltunk túl sokat együtt, túl keveset se, sok közös program, jó szex..Azt bevallom hogy már nem ez volt az első eset hogy szakítani akart ő az az akaratos fajta volt és én csak akkor kezdtem el bulizni és kiélni az életemet mikor összejöttünk, ezáltal sokszor berúgtam de soha nem csaltam meg és ő se engemet, mindig megtudtuk beszélni és megtudott bocsátani, nagyon szeretett engem.. ő olyan volt hogy pl. kb.volt 1000 nagyon jo pillanatunk és mondjuk 10 rossz, és csak a rosszat jegyezte meg mindig és vágta a fejemhez.. Nem tudom most mi ütött belé az elmult félévbe probáltam megváltozni nem sokat bulizni mindent megtenni érte, tenyeremen hordozni (bár a több mint 2 év alatt is mindig ezt tettem),verset irtam neki, 4 oldalas szerelmeslevelet, saját keszitesu targyak, plüssök, 2 orákat utaztam hozzá csak azért hogy láthassam, mindent megtettem érte elhalmoztam őt szeretettel és nem is volt gond köztünk mostanság és akkor jön ilyen tőle egyik naprol a masikra h szakitani akar?Azt mondta nincs másik fiú a dologba. Voltam nála 2 nappal szakítás után nagyon elhatározta magát, azt mondta végleg vége, de viszont most meg már kezd megtörni kezdek neki hiányozni stb. A kérdés hogy ha ugy alakul hogy rájönne arra hogy hiba volt ez tőle és megint velem akar lenni akkor ti adnátok még egy esélyt vagy mit gondoltok erről az egészről? 20F

2016. aug. 31. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

"nem sokat bulizni mindent megtenni érte, tenyeremen hordozni (bár a több mint 2 év alatt is mindig ezt tettem),verset irtam neki, 4 oldalas szerelmeslevelet, saját keszitesu targyak, plüssök, 2 orákat utaztam hozzá csak azért hogy láthassam, mindent megtettem érte " -> Ez volt a hiba. Kicsit pódiumra emeled, de miért is? Ő mit tett érted? Ó Jóhannesz, hadd nyaljam talpadat, és kérek még egy kaksiburgert is. Ezt gondolom erről az egészről.

33F

2016. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy adnek meg egy eselyt.
2016. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"Megírta", na már csak emiatt is úgy elfelejteném mint a sicc.

De amúgy 20 évesen mit akarsz? Ilyen remete-kapcsolatot? Ember, most jön a java, hagyd a fenébe, "gyászold meg" a kapcsolatot pár hétig aztán lépj tovább.

2016. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Haaat szerintem vegyel egy uveg bort (vagy vegyel inkabb 5-ot) Es unnepeld meg, hogy megszabadultal tole. Ez lany meg gyerek. Teljes mertekben tiszteletlen es nem ertekel semmit. Sem teged, sem amit kap toled, sem az energiat amit belefektettel.

Szerintem ne "gyaszold", hanem inkabb unnepeld meg a felszabadulasod es mindent bele!

Ami a bulizast es berugast illeti, azt ne csinald! Ne erts felre nem vagyok en semmi jonak elrontoja, meg veszmadar se.... DE... Ha leiszod magad es elfelejted, akkor minek vagy ott? Ketto: ha nem emlekszel mi tortenik veled nem vagy ura a helyzetnek! Magyarul rabizod az eleted baratokra, haverokra, akik esetleg ugyanolyan reszegek mint te. Oszt mi van ha megfulladsz a sajat hanyadekodtol? Nem egy ilyen tortent mar. harom Ha reszeg vagy ezt a lanyok latjak. Szerinted akarnak egy fiut? szerintem nem. Reszegnek, hulyenek, nagy pofajunak lenni nem vonzo. Akit meg az vonz, attol menekulj :))


Szoval hajra! Uj baratno amilyen gyorsan csak lehet. Egy pillanatig se gondolkozz! Vissza se nezz! Eszedbe ne jusson visszafogadni! Ha hianyzol neki, hat vegyel neki egy vibratort :)

2016. szept. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

több mint két évig együtt voltatok és ennyit érdemelsz szerinted,hogy facebookon megírja,hogy vége?? amikor előtte napokig együtt voltatok és bármikor leülhetett volna megbeszélni veled? ne haragudj,de a csigáimban több gerinc van, mint az exedben. komolyan, egy könnycseppet nem érdemel ezek alapján. keress olyat,aki felnőtt már. és képes értékelni amiket teszel érte.

főleg,hogyha ez nem az első eset.

amúgy nem értem mi a baj a bulival. kell egy kis idő kikapcsolódni, akár együtt vagy barátokkal. nem látok semmi rosszat benne. nyilván ne minden nap, de mondjuk 2 hetente ok szerintem, most vagy fiatal. egy jó kapcsolatban nem érzed magad börtönben, nem kell megváltoznod, olyan lehetsz amilyen vagy. szóval nekem már ez is gázos. komolyan 20 évesen otthon kéne ülnöd minden hétvégén? mint a nyugdíjasok? nem értem. a kapcsolat nem zárja ki a bulizást. normális ember nem csalja meg a másikat,ez nem lehet indok.

"Voltam nála 2 nappal szakítás után nagyon elhatározta magát, azt mondta végleg vége, de viszont most meg már kezd megtörni kezdek neki hiányozni stb"

ne dőlj be a szukának.. főleg,ha nem az első eset. nem normális,hogy kidob, belédrug aztán pár nappal később meg jajj nem történt semmi,gyere vissza.. komolyan,hagyd a fenébe. és keress olyat,aki már felnőtt

2016. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!