Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom szakitott velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szakitott velem, nagyon hiányzik, hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
szakitottunk a barátommal szombaton, elkövettem egy hibát (nem csaltam meg) és szakított velem, sirtam, kértem bocsásson meg, és helyre hozok mindent. De nem akar. Kérdeztem, hogy nem szeret e már, ês azt mondta, hogy a történtek miatt nem, de szerintem akibe szerelmesek vagyunk em szeretünk ki ilyen hamar. Ezek után nem tudom értelme van e küzdeni, nekem nagyon hiányzik! De nem merek irni se neki... Mit tegyek?:( harcoljak érte? Vagy csak lépjek túl?

2016. aug. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a hiba?
2016. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bíztam benne, azthittem megcsalt.. És mindig direkt féltékennyé tettem de most telt be nála a pohár.
2016. aug. 30. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor részéről nem csak úgy hirtelen dönts volt, hanem már egy ideje gondolkozott ezen.


Veszteni valód nincs, írj neki le mindent őszintén, kérj még egy lehetőséget és ha igent mond, tegyél meg mindent, hogy ne olyan legyél.


Ha nemleges a válasza, menj ki minél többet a házból, smerkedj, élj a hobbidnak, tanulj, fejleszd magad és majd jön a következő,aki ég talán jobb lesz.

2016. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk az feltetlen jo, hogy eszrevetted a hibadat. Tudod az erzelmi zsarolast nagyon nehez emeszteni. Ha meg is bocsat, mar elege van abbol amiket csinaltal. Pokolla tetted az eletet, artatlanul vadoltad, vedekezesre kenyszeritetted.....es miert is? Haaaat "csak".

Az elso alkalomnal, mikor megkerdojelezed; robbanni fog. A masik, hogy ezutan mar nem mersz szolni es akkor viszont o tesz azt amit akar.

Szerintem vond le a kovetkezteteseket abbol, hogy meddig es miert feszited a masik idegeit. Lehet bekeben szeretetben is elni....Hidd el ugy jobb egyebkent. Ha bemagyarazol dolgokat magadnak es azert csinalod ezt a masikkal, akkor keress fel egy olyan embert, aki effele tanacsadassal foglalkozik es megtanit, hogyan kezelj helyzeteket; hogyan hatarozd meg a viselkedesed.

Meg valami....ha van szepen karbantartott hangszer, ami mellett ha elmesz mindig csavarsz egyet az valamelyik huron. Nem csakhogy elallitod es nagyobb es nagyobb feszultseg ala helyezed ezt a hangszert, hanem elobb utobb vagy a hurok pattannak el, vagy osszetorik. A hangszer nem felejti el a "csavarast" A baratod sem felejtette el. Es te mindig tobbet es tobbet csavartal rajta..... Hibaztal. Ez a vonat elment. Errol egyebkent annyit, hogy ha lemaradtal egy vonatrol, akkor valojaban koran erkeztel a kovetkezohoz :) Szoval lepj tul rajta. Tanulj belole es legkozelebb okosabban csinald!

2016. szept. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj túl. Nem szeret téged. Nálunk a végén volt egy kis vita, illetve én hívtam fel a figyelmét egy észrevételre, ami miatt rá pár napra szakított, kiderült hogy már régóta gondolkodott rajta, mert nem szerelmes belém. Ha szeretne megbocsájtana.
2016. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!