Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nehéz feldolgozni, megérteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz feldolgozni, megérteni. Én miért nem voltam ennyire jó?

Figyelt kérdés
Sok évig együtt, születtek gyerekek. NEm akart nősülni, aztán már nekem sem volt fontos a papír. Kierőszakolni nem akartam. Szétmentünk. Pár hónapos ismeretségből, eljegyzés és nemsokára esküvő. Én miért nem értem neki ennyit?
2016. szept. 3. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem voltál az igazi, de másnak még az lehetsz, nyugi. Fel a fejjel! :)
2016. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te a "biztos pont" voltál neki, ameddig mást nem talált.

Ez persze nem azt jelenti, hogy te lennél a rossz, vagy hogy bármiben rosszabb lennél az új szerelménél, csupán neki épp más kellett. Te meg túlzottan bíztál benne, holott voltak intő jelek.

2016. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért vett volna feleségül téged? Anélkül is ott voltál neki, még gyerekeket is szültél.
2016. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem te voltál neki a nagy szerelme.Talán elvett volna téged is,ha nem költözöl vele össze,de valaszínű,hogy akkor meg most válnátok.Fiatalon nagyon sokan nem azzal az emberrel kötik le az életüket,aki valóban illik hozzájuk.Sokan rossz döntést hoznak,mert még nincs elég önismeretük.
2016. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínű nem tényleg nem én voltam az igazi. De pár hónap után hogyan lehet tudni hogy a másik az? Lehet tényleg megtalálta a másik felét, csak ez nekem fáj és megalázónak érzem. Fiatalságomat adtam oda neki ás ő könnyen tobább lépett.
2016. szept. 3. 20:34
 6/7 A kérdező kommentje:
tovább
2016. szept. 3. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek. Mielőbb győzd le az önsajnálatot! (Hogy elment az életed, ő bezzeg tovább lépett te meg nem tudsz). Gondolj arra, hogy ez nem visz előrébb.
2016. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!