Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Féltékennyé tettem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé tettem a volt barátnőm, és most vissza akar jönni, visszafogadjam?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem, nagyon magam alatt voltam, de tudtam, hogy mi a gyenge pontja: nem tudná elviselni, ha nekem lenne más. Ezt szem előtt tartva készítettem egy lány profilt, amivel bejelöltem saját magamat, és napokon át gyártottam a beszélgetéseket. Közben exem megkeresett, hogy elvinné tőlem a maradék holmiját. Eljött, én direkt kint hagytam az íróasztalomon a telefont, amíg ő pakol, és lementem a konyhába, ahol a tabletemről írtam magamnak a kamu lány nevében. Megnézte, mert megjelent a "látta" felirat. 10 perc múlva visszatértem a szobába, és azt láttam, hogy zokog, és csak annyit hajtogatott, hogy ő igazából megbánta, hogy dobott. Én annyit mondtam, hogy jól elbeszélgetek ezzel a lánnyal, és időre van szükségem (csak hogy húzzam kicsit az agyát). Szerintetek jó ötlet visszafogadni, vagy lépjek inkább tovább?

2016. szept. 6. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lépj tovább
2016. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy nagyon szemét módszer volt a részedről. Ennek ellenére nem fogadnám vissza, mert nem téged akar, csak a féltékenység dúl benne.
2016. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

ZSENIÁLIS! :D

Hihetetlen, mennyire ostoba, könnyen manipulálható és primitív nők vannak!

Annyira de annyira jól tetted, hogy ezt megjátszottad és közzé tetted. Ha lehetne a kérdést pontozni, most 5-ös skálán 20ezer pontot adnék neked! :D


Szánalmas, hogy ott akart hagyni, de ahogy látja hogy valaki más is érdeklődik irántad, azaz más is értékesnek tartana, már az ő szemében is megnőtt az értéked. Milyen hülye, kirakatvilágban élnek az ilyen nők!


Nem tudom megmondani, hogy visszafogadd-e. Ehhez nem értek, mert voltam hasonló helyzetben és tudom milyen zavaros érzések járnak ilyenkor az emberben.

2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Hazugságra és manipulációra alapozod a kapcsolatot.

Ilyen féreggel akkor se lennék együtt, ha a legjobb nő lenne a világon.

2016. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
#3-assal értek egyet. A lány dobott, megszívtad, nem érdekelte. Most, hogy ő lett rossz helyzetben, érdekli. Szívasd, amíg teheted.
2016. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
engem erdekelne , hogy valojaban miert dobott. Higyha sirt akkor valoszinu, higy vannak erzesei...
2016. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek? Az ok amiért szakított az eltünt? Ha nem akkor csak felesleges időt vesztek el egymástól, ami alatt élhetnétek az életetek mással akivel boldogok vagytok. Elhagyott, leszivattad, egál. Hagyjátok egymást már békén.
2016. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az volt az ok, hogy eltávolodott tőlem, és nem tudta elképzelni velem az életét. Pedig én már az összeköltözést tervezgettem, meg el akartam jegyezni.
2016. szept. 6. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Kérdező, nem akarom megondani mit tegyél, de felvázolnék egy lehetőséget.


Ha leülteted beszélgetni, így a féltékenységi kirohanásos szakításmegbánós érzelgős állapotában és bemutatod neki, hogy az a nő akivel beszélgettél kamu volt, akkor az egy érdekes húzás a részedről. Ő kezdetben eltávolodott tőled és valszeg arra a klisére épített, hogy ha el vagytok távolodva, akkor szakítanotok kell. Miután meglátta hogy értékes vagy, mivel másnak tetszenél, meggondolta magát. Ez szerintem egy labilis, érzelmileg változékony, hisztis nő lehet. Lehet érdemes lenne megringatni a hitét önmagában. Ezek a pcsák könnyen befolyásolhatóak és mindig a tyúkszros disney-meséikben élnek. Hangyafsznyi kitartás sincs bennük, és mindig épp oda állnak ahova a csillámszros meséik szerint lenniük kell. Ha bevallod, hogy az egész nőügyed kamu volt, akkor összezavarodik. Akkor mit mondana? Vajon szeretne még vagy csalódna benned, hogy hazug disznó vagy? Mindenesetre fentarthatod a jogot, hogy röhögjél a hülye jellemtelen libán!

2016. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor attol meg lehet, hogy szeret. At kene gondolni miben tudnal TE valtozni es o is hatha mukodik, de valld be neki hogy te voltal es mert tetted
2016. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!