Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a pasi nem küzd a nőért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi nem küzd a nőért, akkor már nem akar tőle semmit? Vagy csak mártírkodik? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Amikor véget ér egy hosszú, több éves kapcsolat, amiben a pasi szakít, de szenved, sokat sír, hiányzik neki a másik, akkor miért nem "küzd" a másikért? Vagy amikor csak annyit ír neki, hogy hiányzik, de mindegy, mert már úgysem lesznek együtt, az mit jelent? Most kell neki vagy nem? Vannak pasik, akik inkább lemondanak az igaziról, ahelyett, hogy hősszerelmesen visszahódítsák?
2016. szept. 12. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Pasi szakít. Lehet megviseli, de tudja, hogy tovább nincs értelme a kapcsolatnak. Lehet a barátot síratja, nem a nőt.


Egyáltalán mi volt a szakítás oka?

2016. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szergej55 ***** válasza:
92%
Most komolyan, szakítás után miért akarna mindenki visszamenni a volt partnerhez, ha szakít vele? Nekem is baromi rossz volt, amikor azt kellett tennem, nekem is hiányzott a másik, de hozzá visszamenni eszemben nem lett volna.
2016. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg neki sem a legjobb érzés , hogy szakított, de ettől még nem kötelező, és egyáltalán nem bizto, hogy vissza is akar táncolni.
2016. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell neki, miért szakít vele? Ha szakít vele, akkor miért akarna küzdeni érte és visszahódítani?

Ha még ilyeneket ír, hogy hiányzik neki, az csak annyit jelent, hogy hiányzik neki. Még kötődik, szenved, nincs túl a szakításon. Ez egy ilyen folyamat, ezzel jár, de ez nem azt jelenti, hogy újra akarja kezdeni. A legjobb lenne ilyenkor ideiglenesen akár, de minden kapcsolatot megszakítani egymással. Akkor mindenki magában szenvedhetne, végigjátszhatná a gyászfolyamatot és nem rángatná bele a másikat ilyesmivel.

2016. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nincs miért küzdeni akkor fog a fene.. ahhoz hogy küzdjek egy nőért, a nőnek is le kell tenni valamit az asztalra a punciján kívül.
2016. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Megvan az oka, amiért szakított. Én is voltam így, hogy na, megpróbáljuk újra...kb 4 napi beszélgetés után konstatáltam, hogy a leányzót elküldeni volt a legjobb lépés életemben.


Az emberek nem véletlenből szakítanak.


Te tegyük fel, te miért nem küzdesz akkor érte, hogy visszaszerezd a pasidat?

2016. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem élvezi a szakítást, de én is biztos vagyok benne, hogy jó oka volt rá.
2016. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!