Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy a pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a pasi csak szexet akar, de később már többet is?

Figyelt kérdés

Futottam már bele ilyenbe, azért kérdezem. Hogy nem mentem bele a szexbe, de utána hetekig még dumáltunk a pasival, és aztán mondta, hogy kíváncsi rám, aranyos lány vagyok, szeretne jobban megismerni, és elhívott talizni.


Most is ilyesmi helyzetben vagyok. Hogy nemet mondtam a srácnak, de azóta is beszélünk szinte minden nap... És ez azért furcsa, mert nem teper meg semmi, és nem is feltűnően kedves, semmi jele annak, hogy szexre hajtana.

Miért érné ez meg neki? Főleg, hogy sok barátnője volt már, szóval nincsen kétségbeesve sem.


2016. aug. 23. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Elmondta, hogy csak szexet akar, lekoptattad és most teper tovább? Attól még ugyan úgy meg akarhat fektetni, nem ettől függ. Van aki teper tovább, ígér mindent, párszor megfektet és aztán valami hülyességgel szakít. Van itt már minden verzió, neked kell érezned, hogy mennyire komolyak a másik szándékai. Az ritka, hogy valaki csak szex miatt kötődik és azután lesz szerelmes.

2016. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huszonévesek.

De mondom, hogy nem teper, éppen ez a fura. Semmi olyat nem érzek rajta, hogy le akarna nyűgözni vagy valami. De jó vele beszélgetni, szóval lehet nála is ilyesmi van.

2016. aug. 23. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt dolgom ilyen sráccal, könnyen szed össze szexre valakit, ezért nem is teper érte. Viszont borzasztó magányos, de nem nyűgözi le egyik lány sem annyira, hogy kapcsolatot akarjon vele. Nem szeret egyedül lenni, ezért kellesz neki. Tagadja, hogy nem szeret egyedül lenni, de folyton filmet néz, olvas, játszik, iszik, vagy valakivel van.


Kerüld el, nem segíthetsz rajta, és ez fel fog emészteni akkor is, ha csak barátkoztok.

2016. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!