Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet könnyen túljutni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet könnyen túljutni a szakításon?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a párommal, mert nagyon átvágott. Nem tudom feldolgozni, hogy csalódtam benne, hiányzik is, de ugyanakkor a harag is nagyon dolgozik bennem. Azt érzem, hogy ordítani tudnék, kilátástalannak érzem a jövőmet, vele képzeltem el az életem és most úgy érzem, nincs semmi esélyem a boldogságra.

Nem bírom elképzelni, hogy valaha még boldog leszek mással.



2016. szept. 16. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok... Nekem azt tanácsolták, hogy ilyenkor az a legjobb, ha lekötöd magad. Először is sírd ki magad, gyászold meg a kapcsolatot. Aztán szedd össze azokat a dolgokat, amiket szeretsz csinálni, megnyugtatnak és foglalkozz azokkal. Mozdulj ki, sétálj sokat. Meg próbálj újítani, pl rendezd át a szobádat, fesd ki a falakat, vagy változtass a külsődön, kezdj el nézni valami sorozatot, akármi.
2016. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus szakítás utáni érzés. Hidd el, hogy ha túl leszel rajta, nevetve gondolsz vissza erre a pillanatra, hogy mennyire ki voltál bukva.

A legjobb módszer, tapasztalataim szerint, ha megszakítod vele a kapcsolatot teljes mértékbe. Nem lesz könnyű, de szerintem ez az egyetlen járható út. Ne arra gondolj, hogy milyen jó volt, hanem arra, hogy mennyire átvert és jobb jár neked. 26/f

2016. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahogy szakítottam vele, azonnal bekapcsoltam a védekező mechanizmust és a közösségi oldaltól kezdve a telefonszámáig mindent tiltottam. A közös fotóinkat letépkedtem a hűtőről, a tőle kapott ajándékokat mind kidobtam, mert azt gondoltam, ez majd segít, de csak ideig-óráig éreztem magam jobban tőle. Az eszem tudja, hogy véglegesen vége, hiszen csúnyán becsapott és nincs már jövőnk, de mégis belehalok. Folyamatos hullámvölgyben vannak az érzéseim, hol próbálom meggyőzni magam, hogy jól döntöttem, de ugyanakkor a rengeteg közös emlék egyszerűen nem hagyja, hogy felülkerekedjen az eszem.
2016. szept. 16. 15:10
 4/11 Szergej55 ***** válasza:
Sehogy. Ezen át kell rágnod magad, de úgyis érezni fogod, mikor jobb lesz már.
2016. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy csapott be ?Valóban akkoràt hibázott ?
2016. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nagyot. Nem írnám le, mert hosszú történet, de lényeg, hogy hitegetett, megjátszotta magát, én meg bedőltem neki és a végén csúnyán ráfáztam érzelmileg és anyagilag is. Hozzáteszem, neü meglopott vagy hasonló, tehát nem pénzt csalt ki belőlem.
2016. szept. 16. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Már indítottál a hoxán egy fórumot ezzel kapcsolatban, nem elég az ottani válasz?!

Nem akart veled költözni, buktad a foglalót anyagilag, végig hitegetett,h költözik veled,de arra játszott,h te menjél,te nem mentél,vége.

Az én tanácsom,hogy sírd ki magad,én nem rég szakítottam,engem dobtak. Alig vártam,hogy hazaérjek és végre bőgjek,hogy ne fapofával üljem végig a munkám, lekötöttem magam sorozatokkal,munkával,barátnőkkel,magammal.Önfejlesztő,spirituális könyveket olvastam,változtattam a külsőmön is. Ma már ott tartok,hogy minden nap eszembe jut,de már nem mozgat meg bennem semmit. Ehhez hozzátett még az,hogy én futottam utána magamat megalázva,és ahogy viselkedett velem, megölt mindent :)

2016. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hol van előírva, hogy hány helyen kérdezhetek a témában?

Érzelmi hullámok gyötörnek, ez is egy módja,hogy kiadjam magamból. Szapulhatnám őt a közös ismerősök előtt is, de nem akarom lejáratni senki előtt. Itt nem ismeri senki, kinek ártok ezzel?

2016. szept. 17. 00:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha minden létező fórumon leírod,hogy mi történt veled,azzal nem túljutni fogsz,hanem állandóan foglalkozni. Egyszer már kibeszélted magadból, megmondta mindenki,hogy egy segf. és ne foglalkozz vele,de még mindig foglalkozol vele,mert erről irogatsz mindenhova,hogy ismeretlen emberek sajnáljanak és szidják neked az exed.

Inkább légy a barátaiddal,töltsd hasznosan az időt,mert ezzel csak magadat fogod nyomorítani. Ahelyett,hogy ezen lovagolsz,mikor mindenki megmondta már a véleményét állj neki magadat összeszedni,mert senki nem fogja helyetted megtenni. Attól,hogy 20 ember helyett 40 fog sajnálni meg véleményt mondani,attól még ugyanúgy a figyelmed ezen van,ugyanúgy szar. Nem bántásként mondom,hanem tapasztalatként. Hidd el,ha megpróbálsz NEM ezen agyalni,hanem belefogni valami újba,rögtön átlendít a nehéz időszakon.

Velem nem rég szakítottak,írtam ki én is kérdést,fórumot,de mire mentem vele?Semmire. Aztán elkezdtem edzeni,változtatgatni magamon,hogy csinosabb legyek,lássa mit vesztett, átvizsgálni azt,hogy vajon én hol rontottam el,hiszen sosincs olyan,hogy az egyik. Sosincs olyan,hogy egy ember rontja el. Youtube-on rengeteg videó van fenn párkapcsolati problémákkal,szakítással. Sokat lehet belőle tanulni. És hova jutottam? Oda,hogy eszembe jut,de már nem szerelemből vagy hiányból, készen állok egy új kapcsolatra,ismerkedésre,de a saját álmaim jobban lekötnek,így ez a dolog nem foglalkoztat annyira,hogy úristen legyen valakim..

2016. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

A kérdező csak kétségbe van esve, szeretne vigaszra és egy kis megnyugvásra találni, ezért nem kellene őt támadni. Ha akarja akkor majd megkérdezi még 120 másik helyen, neked nem mindegy?

Kedves kérdező, sajnos ezen a pokoli időszakon túl kell jutni, nincs mit tenni. Én is voltam ilyen helyzetben, nekem ez a "kösd le magad" meg bulizz duma nem segített, semmi nem érdekelt, ami nekem segített az az idő. Persze segíthetsz magadon azzal, hogy próbálod elterelni a figyelmedet, igaz teljes mértékben nem lehet. Nekem pl. az segített sokat, hogy rengeteget olvastam a szakításról, itt a gyk-n is. Könnyen nem lehet rajta túljutni, legalábbis akkor ha te vagy az aki jobban megszenvedi. Hagy magadnak időt, sírj ha kell, hidd el tényleg jobb lesz idővel.

2016. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!