Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a szakítást, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Privát levelezésre keresek pszichilógust vagy sokat meg élt embert. Úgy érzem rövid ez élet ehhez az életformához viszont már nem tudok ellene mit tenni.

2016. szept. 21. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot a leginkább csak te tudod magadban renben tenni,más nagyon nincs aki segitsen rajtad,csak te magad.Foglald le magad ne gondolkozz ezen a d dolgon bérmennyire is nehéz legyen.
2016. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tinidráma, vagy idősebb vagy már?
2016. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni. Nem helyetted oldja meg, de meg tudja gyorsítani a folyamatot, ha ügyes. Online is sokan praktizálnak, keress rá! Skype-on is tartanak üléseket.
2016. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nemrég szakítottam, eddig azt hittem, egyre jobb, de tegnap este óta már olyan mély depresszióba kerültem, hogy az öngyilkosság gondolata fojtogatott, pedig soha nem voltam ilyen. A szakítás szerintem régi sérelmeket is felhoz, akár gyerekkorig visszamenőleg, mert rávilágít arra, talán a kapcsolatunkban kialakult problémák belülről fakadnak.


Én most próbálom felvenni a kapcsolatot egy kineziológussal, nagyon remélem, hogy segíteni fog, mert a jelen állapotban felemésztődöm.


35/N

2016. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük az értékes hozzászólást ...
2016. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus v bki akkor tud segiteni ha HAJLANDO vagy a változásra.

Minden azon múlik, h felállsz és eldöntöd h mész tovább.

Ez az 1.lépés. Senki nem tudja megtenni helyetted.


Irj privátot ha gondolod, szívesen segítek ha tudok.

2016. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!