Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy a párotokkal, hogy szerelmesek és ragaszkodóak voltatok, nem akartatok szinglik lenni, de mégis sikerült erőt venni magatokon és kilépni a boldogtalanságból?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült rávennetek magatokat, hogy kimondjátok, hogy vége?

A kérdés azokhoz szól, akik nem állják meg olyan könnyen a helyüket egyedülállóként.


2016. szept. 30. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az ok? Miért kellett kilépni a kapcsolatból?
2016. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokat csinál amivel boldogtalanná tesz és többszöri szólásra sem változtat, sőt ki is jelenti, hogy nem fog változtatni.
2016. szept. 30. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor lépj ki a kapcsolatból.

31 évesen még mindig nem volt senkim, de ilyen kapcsolatból simán kilépek. Azért érdekelne, hogy miként ismerted még őt, akkor milyen volt.

Bár férfiként amondó vagyok, hogy a nő, vagy elfogad olyannak, amilyen vagyok, vagy nem. Olyan nincs, hogy az ő kedvéért megváltozok. Amely férfi ezt mondja, az oltári nagyot kamuzik, vagy nincs kitartása és engedi, hogy egy papucs legyen.

2016. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon sok időbe telt. Sokáig ingadoztam, mert egyrészt nagyon szerettem és féltem is attól, milyen lesz egyedül, másrészt éreztem, hogy a káromra van a kapcsolat fenntartása. A döntést úgy sikerült meghoznom, hogy szabtam határidőt: ha változnak a dolgok, akkor továbbra is várni fogok. Ezt a határidőt persze túlléptem, de utána sem változott semmi. Sok idő elteltével végül határozottan sikerült szakítanom, más kérdés, hogy nem nyugodott bele az exem.
2016. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. Fel eve megtettem, de iszonyu nehez volt,majdnem belepusztultam. Ha gondolod irj privatot.
2016. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2éves kapcsolatból jöttem ki, hatalmas küzdelem volt!

Elkezdtük a se veled-se nélküled szindrómát...szerelmes voltam Belé, nekem Ő volt életem első nagy szerelme.

Ez és az egyedüllétől, a szingliségtől való félelmem és a kisebbségi komplexusom tartott vissza attólhogy lezárjam.

Kb fél évig vergődtünk a "nem tudok dönteni szituban" együtt-újra egymással..-vitatkoztünk..kibékültünk..

Végül először én..majd Ő mondta hogy ennyi.

Én is hibás voltam sok mindenben, de az én lelkem annyiból tiszta,hogy én beleadtam amit tudtam, a szívemet ,a lelkemet, a szerelmemet.

Ő sokszor bántott szavakkal, vita közben megemelte a kezét rám, lelkileg terrorizált, lehúzta az önbizalmamat.


Még most hetekkel a szakíTás után is nehéz...mert egyszer így,máSszor úgy érzek iránta. De nincs hátra! ELŐRE VAN!

24L vagyok /Ő31F

2016. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szakítottam és nagyon nehéz volt, még most is az, mivel összekötnek az emlékek amik minden nap hiányoznak. Ő még nagyon szerelmes volt belém állítólag, én viszont az utolsó időszakban nagyon sokszor voltam szomorú és csalódott a kapcsolatban, mivel nem úgy kezelt mint ahogy kellett volna, nem figyelt rám, nem mutatott érdeklődést. Sok minden zavaró dolgot csinált és hiába mondtam neki semmi nem változott. Nagyon nehéz volt döntenem hogy maradjak e vagy menjek. Végül vártam. Sokat. Nem lett jobb, sőt... Végül kinyogtem neki hogy már nem szeretem és szakítani akarok. Rettentő érzés volt látni őt összeomlani. Már egy hónapja szenvedek a depressziótól, amit ez a kapcsolat okozott. Nagyon furcsa vegyes érzelmek vannak bennem ezzel kapcsolatban, mivel egyfelől szerettem és folytattam volna a kapcsolatot, viszont az ő oldaláról nem kaptam meg azt ami boldoggá tett volna, így pedig, boldogtalanul nem lett volna értelme mellette maradnom, ezért döntöttem így. A bűntudat pedig, amit szakítás után tudatosan okozott csak rátesz egy lapáttal a szomorúságomra... Most nagyon úgy érzem sokáig nem leszek képes új kapcsolatba kezdeni.
2016. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!