Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha csak kihasznált, miért fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak kihasznált, miért fáj mégis elengednem? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nős férfiba.De olyan igazi szerelemmel.Közben elvált, mert a felesége megcsalta. Voltak más női a pasinak, akiket barátnőjeként vállalt fel, de ha valamin összevesztek, mindig hozzám szaladt. És én hülye, mindig visszaengedtem,mert nagyon szerettem. Majd egyszer csak összejöttünk, belém szeretett, mint a tündérmesében. Kért, költözzünk össze, gyereket akar tőlem. De én már nem biztos hogy akarom. Megismerkedtem egy sráccal,akki velem egyidős, vele nagyon jó minden, de mindig az exemre gondolok... Nem tudom elengedni, de már annyit bántott, hogy azt éreztem elmúlt a szerelem, már a szexet sem kívánom vele. Akkor miért olyan nehéz elengedni? Teljesen bizonytalan vagyok.
2016. aug. 28. 15:38
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Mert a kihasználást még nem igazán tudatosítottad magadban. Nem is érdekel téged igazán, hogy emberileg egy kupac szar a fickó, csak az, hogy a negédes ígéreteivel magához csábítson. Ez neked hiányzik.
2016. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerem az ilyen pasikat ,manipulalnak csakhogy minden ugy legyen ahogy ok akarjak!aztan ha megkaptak,dobnak mint egy rongyot.ez most sem szerelem csak vágy!

Lepj tovabb!!ugy is csak,a multon veszekednetek.

2016. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert sok energiat tettel bele

(erzelmek, ido, stb.)

de ha realisan vegiggondolod, belatod, hogy nem volt eselye ennek a "kapcsolatnak"

2016. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!