Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után éreztétek már úgy, hogy többé senki mást nem tudtok szeretni, aztán mégis jött valaki?

Figyelt kérdés
Mert annyira szerettétek a volt párotokat, hogy rajta kívül el se tudtatok képzelni mást.
2016. szept. 3. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van azoknál, akik nagyon szerették a párjukat.

Jönni fog majd egy másik, annak a szegénynek el kell viselnie a siránkozást, meg az ex emlegetését, ha ezen túljutott, akkor el is felejtetted az exet.

Csak épp az új párodnak lett kicsit tele a hócipője, és addigra már őt szereted. Nálam ez így volt.

Próbáld te is így, csak ne emlegesd sokat az exet, és hasonlítsd össze a jövendőbelidet. Meg azért hasonlót keress, mint a volt párod, úgy könnyebb lesz.

sok sikert.

2016. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 3. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szinte minden szakítás után. Több gyönyörű, aranyos lányt utasítottam vissza, mert a volt barátnőmbe voltam még szerelmes, annak ellenére, hogy nem működött. Mindenkiben őt kerestem, stb.

Aztán elmúlt és szinte kicseréltek.

2016. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy természetes állapot, csak éppenséggel nem igaz.


Volt egy barátnőm, aki után úgy éreztem, hogy mindennek vége, tartott is egy ez egy ideig, de ma már tudom, hogy nála sokkal szebb, és kedvesebb nők vannak a világon.


Nem is értem most már, hogy lehettem annyira rossz passzban az exbarátnőm miatt. :D


Szóval el fog múlni! De ehhez az is fontos, hogy ne tartsd vele a kapcsolatot, hanem egyszerűen felejtsd el, majd lesz más.


Üdvözlettel,


Dante

2016. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek a biztató szavakért. :)
2016. szept. 3. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok mint te. Most még én sem tudom elképzelni az életemet mással. Félek hogy nem tudok túllépni rajta.
2016. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen 3 nő után így éreztem, aztán ahogy telt az idő ugye már nem beszélgettünk, nem volt se telefon, se üzenetek, nem találkoztunk többet, egy idő után feledésbe merült minden. Aztán megszerettem mást.


Az első időszak mindig nehezebb.

2016. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így, nem is egyszer, és most is így érzem, nem rég lett vége egy kapcsolatomnak. Furcsa, hogy az ember aki már érzett így tudja hogy elmúlik ez az érzés egyszer, még is mikor véget ér egy újabb szakítás nem akarja elhinni hogy találhat mást akit ugyanúgy szerethet. :)
2016. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!