Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Van még értelme reménykednem?

Figyelt kérdés

A barátommal 11hónapot voltam együtt.. Most pedig 2-3 hete, se veled, se nélküled kapcsolatban vagyunk.

Szakításunk oka, nem az elmúlandó szerelem volt, inkább egy lány, aki miatt nagyon sokat veszekedtünk, hiszen ő volt az aki folyamatosan próbált minket szétválasztani.

A mindennapi smsek, az, hogy mindennap hívta őt, és mikor nálam volt a barátom, a lány egyből keresni kezdte.

Egy pasinak, hogy ne tetszene, hogy egy lány ennyire szereti, mint ő.. Aztán megsértődtem, és ki mondta a szakító igent.. Bár azóta beszélgetünk, ugyan úgy találkozgatunk, de nem érzem, hogy ő is ugyan úgy akarná már ezt mint én. A lány meg persze boldog, hogy most már nyomulhat, és találkozót beszéltek meg.. De meg mondta az exem neki is, hogy engem szeret. Bár, velem már nem akar együtt lenni... Mit csináljak? Felejtsek?


2011. márc. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért szakítottatok, akkor már alapból nincs értelme folytatni. Szerintem felejtsd el, nem értékel eléggé.
2011. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szereted akkor próbáljátok meg újra. ha tényleg nem akar veled összejönni akkor vagy várd meg míg 'Megbékél' és akar, vagy tényleg próbáld meg elfelejteni. Bár 11 hónap után ez így elég nehéz lesz.
2011. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NINCS
2011. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!