Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme reménykednem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme reménykednem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne 1 óriási kérdésem. Hosszú lesz, mert részletesen kiakarom fejteni a dolgot, hogy ti is pontosabb választ tudjatok adni. Szóval, én egy 22éves srác vagyok, az exem 19. Tavaly májusba ismerkedtünk meg neten. Találkozgattunk, majd hamar össze is jöttünk. Nem az a tipikus szerelem első látásra volt, legalábbis az én részemről, de nagyon erős szimpátia volt az első találkozásunknál. Tudni kell rólunk, hogy nem vagyunk átlagos fiatalok, értem ez alatt h egyikünk sem iszogat,nem dohányzunk, nem bulizunk, nem szórjuk a pénzt,megbízhatóak vagyunk, hasonló a gondolkodásunk, mind2őnket értelmes embernek tartom, szóval olyan mintha egymásnak teremtettek volna minket, nem vagyunk erőszakosak 1mással. 1év 3hónapig tartott e kapcsolat, veszekedés nem nagyon volt, nézet eltérés előfordult, szerettünk 1mással lenni. Nagyon szeretett ő engem, mindig ki is mutatta, azonban én az idén kissé eltávolodtam tőle, címmel fiatal is vagyok, megtetszett közben 1 másik lány, és mivel h őszinték voltunk 1máshoz, és mindig megvolt a bizalom, így elmondtam h nem tudom biztosan h mit akarok, h kivel ...

Ezzel őt nagyon megbánthattam, de választási lehetőséget kaptam, h melyiküket választom. Barátnőm mellett maradtam, ész érvek alapján, kötődés végett is. Azóta nem bántam meg e döntésem, viszont nem fogtam agyilag fel a dolgok súlyát. Hiányolta a szeretgetést, szexuálisan sem kívántam annyira mint az elején, nem hiányzott nekem annyira amikor nem voltunk 1ütt. Ő kitartóan küzdött értem, viszont én nem fogtam fel a dolgokat h változnom kéne. Szeptemberben lényegében szakítani akart velem, szünet lett belőle, h megbántottam őt a másik lány végett, kihangsúlyoznám h nem csaltam meg, csak barátkoztam vele utána. Szóval az exem szünet mellett döntött h gondolkoznia kell, itt viszont észbe kaptam, h miket rontottam el, nem szabadott volna elhanyagolnom, hiányozni kezdett nekem, szexuálisan is újra megkívántam. Majd nagy nehezen belement abba, hogy ad 1 esélyt, 1 hónapot, amikor bizonyítanom kell. Az a helyzet, hogy úgy fogalmazott, elhidegült tőlem, belefáradt az egészbe. Az 1hónapból 3 hét lett, látta az igyekezetemet, amit nem muszályból tettem, szeretgettem, stb. , de bizonytalan. Nem tudja h mit érez irántam, tudja h mi ketten jól kijövünk, h az esze azt mondja h én vagyok az igazi, a szíve "nem mond neki semmit". Most szakított, elmondása szerint erőltetett lenne az egész,1 oldalú lenne, de bizonytalan, és lehet h idővel meggondolja magát. Ruháim még nála vannak, "el vannak a szekrénybe, nem viszi el senki" címmel. Nem értem az egész helyzetet. Szenvedek mint a kutya, tényleg, tudom h ritka az ilyen ember mint mi, akik normálisan megtudják a dolgokat beszélni, káromkodás, kiabálás nálunk soha sem volt.Most közbe elméletileg gondolkodik rajtunk, csak időt kért. Szerintetek mi a megoldás, végleg szakítani? pihentetni a kapcsolatot?bár akkor lehet h teljesen eltávolodik tőlem, vagy neki rúgaszkodni 1ütt, az h tényleg 1ütt lenni, romantikázni, megint "randizni"? Rossz ekkora bizonytalanságok mellett, tétlenül lennem. Még 1 kérdés. Szerintetek, ha begyógyulna a seb, amit okoztam, viszont az a szerelem nem állna a helyére, viszont mint említettem, békességben, nyugalomban, bizalomban, elég 1 kapcsolatnak, én részemről igen, ő viszont abban a hitben van h még fiatal, és h ő még szerelmes szeretne lenni, félre értés ne essék, nem úgy érti h nem élte ki magát, csak h nem biztos h irántam érezne már szerelmet, viszont szeretne még, hiába mondom neki h 1 átlagos kapcsolatnál idővel elmúlik a szerelem, de hiába, sajnos 1fajta "divat" h a mai emberek cserélgetik 1mást, mert h már nem szeretik a másikat annyira. Ennyi lett volna.

Válaszokat előre is köszönöm, remélem h jól jön ki a dolog.


2011. nov. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld megmagyarázni elsősorban magadnak, hogy miért ragaszkodsz ehhez a lányhoz?


Te már a kapcsolatotok alatt elkezdtél más után nézni, teljesen jogosan hidegült el tőled, mert nyilván elveszítette a bizalmát benned. Az oké, hogy nem csaltad meg, de attól még a talajt kirántottad a lába alól. Azzal, hogy lényegében szakított veled, beindította a húzd meg-ereszd meg effektust, tehát ha nincs ott veled akkor hiányzik. Második gondolkodnivaló: mit kezdenél vele, ha ott lenne? Nem véletlen az, hogy elkezdtél kifelé kacsintgatni a kapcsolatból! Ha szerelmes vagy, ez nem fordulhat elő. Ha a lány szerelmes lenne, akkor nem érezné azt, hogy a szíve nem mond neki semmit.

Harmadik gondolkodnivaló: ezek után mit akartok ti egymástól igazából?

2011. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is a wall-of-text-ből az egyetlen lényeges mondat:


"" Nem tudja h mit érez irántam, tudja h mi ketten jól kijövünk, h az esze azt mondja h én vagyok az igazi, a szíve "nem mond neki semmit". ""


Ezt tudván sajnos nem sok esélyed van, egy nőnél csak akkor van para ha nem érez semmi, ugyanis a nők érzelem alapon hoznak döntéseket pont ezért szakított veled akármit is mondott az esze.


A visszaszerzési procedúra pedig már túl bonyolult és oldalakat lehetne róla írni hogy milyen módon lehetne. Amit pedig nem vállalok, a lényeg hogy nem áll jól a szénád és ahogy elnézem nem vagy közel sem elég okos hogy visszaszerez(nem személyeskedés).

2011. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves BKriszta76!


Bennem azt ébresztette fel, hogy valójában mennyire fontos nekem. Talán kissé egyhangúak voltak a közös napok amiket 1ütt töltöttünk, nem csvarogtunk eleget. Nem azért ragaszkodom ő hozzá, mert félek h mást nem találnék magamnak, tény, olyat mint ő, ritka. Amikor elbizonytalanodtam akkor tipikus férfi reakciók zajlottak le bennem, (f.rkam irányított), utána csak barátságot akartam a lánytól. Ha mellettem lenne, amit akkor tettem amikor kaptam 1 esélyt, puszilgatnám, filmeznénk, átölelném. Ez nem kamu szöveg, ezért is oly nehéz e lánynak a döntés, mert tudja h nem csak ígérgetek.

3. kérdésedre a válaszom, az h ő mit akar, csak annyit tudok h időt, én meg csak őt szeretném, senki mást.

2011. nov. 3. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes BARÁTSÁG. Minek erőltettek többet?
2011. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!